Stephen KingI

Stephen Edwin King

8,4
6 043 oceny materiałów do scenariusza
powrót do forum osoby Stephen King

Czy słyszał ktoś o ekranizacji? Podobno ma być w postaci 10 odcinkowego serialu.(Wolałbym film kinowy).I nad produkcją ma czuwać Stephen (HURA) I Steven Spielberg(NIEEEEEEEEEEEEEEEE).Jeśli ktoś ma jakieś newsy niech się podzieli.

sysunia22

Tyle to i ja słyszałem. Jak będę wiedział coś nowego to dam znać. I jeszcze jedno nie rozumiem dlaczego tak smuci cię fakt, że nad produkcją piecze sprawował będzię Spielberg, mnie się to podoba gdyż będziemy mogli liczyć na świetne efekty specjalne.

dyniowiec

Jak tylko efekty będą się dla Spielberga liczyć to dostaniemy 2 Avatara
Ja bym bardziej chciał ujrzeć coś w stylu Lśnienia.Czyli fantastyczną muzykę i klimat grozy.Do tego wrzucić garść Twin Peaks.I bym mieli genialna Ekranizację




sysunia22

Pewnie tylko będą się dla niego liczyły efekty, ponieważ jest producentem, a nie reżyserem. Gdyby nim był na pewno stworzyłby genialny film. Co do twoich marzeń to wszyscy by taką chcieli ekranizacje, jednak w dzisiejszych czasach to chyba nie możliwe.

sysunia22

A co ma Steven do Avatara ? ;p Przecież jest on producentem filmów takich jak Kolor purpury, Imperium słońca czy Lista Schindlera. Praktycznie każdy z "jego" filmów jest na wielkim poziomie, nie tylko od strony technicznej. Nie wiem dlaczego kojarzysz go tylko od wybuchów. Wg. mnie to najlepszy z możliwych wyborów, szczególnie w takim filmie.

siekiera0700

Oglądałeś może ostatniego indianę Jonesa
(SPOLIER SPOLIER SPOLIER Indi i obcy)

Kiedyś Spielberg był kimś dziś jest tylko facetem tworzącym dla kasy

użytkownik usunięty
sysunia22

http://www.filmweb.pl/serial/Under+the+Dome-2011-555086 nie wiem moze sie myle ale to chyba ten serial. Narazie nie ma zadnych innych danych na jego temat, ale mysle ze to on.

sysunia22

Mógłby być z tego świetny film kinowy. "Pod Kopułą" ma potencjał na wielki hit.

sysunia22

Stacja CBS zamówiła 13 odcinków serialu na podstawie powieści Stephena Kinga "Pod kopułą". Tytuł ten miał pierwotnie zostać zrealizowany przez Showtime, która należy do CBS Corporation, jednak postanowiono przenieść tytuł do większej stacji. Scenariusz napisał Brian K. Vaughan, znany z jednego z ulubionych seriali Stephena Kinga, "Zagubieni". Sam King jest jednym z producentów wykonawczych. Reżyserem pierwszego epizodu będzie Niels Arden Oplev, znany z ekranizacji "Dziewczyny z tatuażem". Serial nie będzie wierną adaptacją powieści, zmieniono go na potrzeby formatu jakim jest serial, inne może być też zakończenie w razie gdyby serial chciano kontynuować. Pod kopułą pojawi się na antenie latem przyszłego roku.

sysunia22

W tym tygodniu w Wilmington rozpocznie się produkcja serialu na podstawie powieści "Pod kopułą". Pierwszy odcinek wyreżyseruje Niels Arden Oplev, odpowiedzialny za film 'Millennium: Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet'.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones