Susan Sarandon

Susan Abigail Tomalin

8,1
22 361 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Susan Sarandon

Susan Sarandon jest jedną z takich kobiet, która nigdy się nie starzeje, zawsze pozostaje piękna nie ważne czy w ktoryms filmie miała 30, 40 lat czy teraz kiedy ma 60 poprostu jest przepiękna, jej uroda mnie powala na kolana, podobnie z Sharon Stone, tak z S. Sarandon, emanuje seks, jest bardzo ponętna, w wielu rolach potrafi być bardzo namiętna zwłaszcza w tych filmach ze scenami tak zwanymi łózkowymi. Czasami wydaję sie bardzo tajemnicza co powoduje jeszcze większe zainteresowanie jej osobą(przynajmniej z mojej strony)
Ale ja zazdroszcze Timowi Robinsowi takiej małżonki, eh farciarz chciałbym też kiedyś znaleźć taką kobietę, jednocześnie nieziemsko piękna i zabójczo inteligenta no i z talentem, pasją!

likantrop

Moja ocena końcowa to oczywiście 10/10 - uroda plus wielki kunszt aktorski

likantrop

Dobra ocena!

likantrop

Rozumiem cię brachu. Ta babka to po prsotu klejnot Ziemi.

Graff_von_Janoloff

Celnie zes trafil, bracie. Krotko z jakze wymownie !

Graff_von_Janoloff

Dokładnie!

likantrop

Susan jest wspaniała. To piękna kobieta i fenomenalna aktorka. Uwielbiam ją i darzę wielkim szacunkiem. Jest jedną z niewielu aktorek u których uroda idzie w parze z ogromnym talentem. Życzę jej jeszcze wielu niezapomnianych ról.

kersti81

Są może piękniejsze od niej (choć nie będę się z wami kłóciła, jeśli uważacie ją za piękność skończoną), ale jej talent jest niezaprzeczalny a dodatkowo jeszcze Susan ma full klasy jako człowiek i oleju w głowie z pewnością dużo więcej od przeciętnego Amerykanina.

likantrop

Byłam bardzo zdziwiona, gdy zobaczyłam, że Susan Sarandon ma 61 lat :P Wygląda na młodszą :) Jej uroda i talent są niezaprzeczalnie świetne! Wiele kobiet chciałoby tak wyglądać mając tyle lat co ona.
Ja osobiście ją uwielbiam! :D

Enigma89

Ja również, fajna babka, do tego świetnie gra

likantrop

Coś w tym jest, a właściwie to COŚ w niej jest. Znaczy się, masz cholerną rację, bo mnie też się cholernie Susan podoba!

likantrop

wiele do tematu nie wniose , ale podpisuje sie pod tym co napisałeś w pełni.

woy_t

Zobaczcie na rok jej urodzenia - 1946. Susan jest juz ponad 60-letnia pania w zaawansowanym wieku srednim, co dla kobiet jest wielka tzw. chwila prawdy. Ale co z tego, skoro Sarandon wciaz wyglada, jakby miala ok. czterdziestki na karku?? Tego nie mozna tak po prostu zdobyc zabiegami upiekszajacymi, z tym trzeba sie urodzic. Bardzo jestem ciekawy, jak zaprezentuje sie i zagra w nowym filmie Pete'a Jacksona.

likantrop

Absolutnie się z wami wszystkimi zgadzam;)))
Susan Sarandon to przepiękna kobieta:)
Nie wiem, czy gdzieś już czytaliście, jej uroda jest naturalna!!!
Nie korzystała z żadnych operacji plastycznych, czy innych zabiegów upiększających, a mimo to jest śliczna, śliczniejsza od tych wszystkich "sztucznych lalek", które wlaśnie takim zabiegom zawdzieczaja swoj wyglad...
Pani Sarandon ma 62 lata. Jest pełna wdzięku i ma w sobie wyjątkowy talent.
Uwielbiam ją i wiele bym dała, żeby w przyszłości wyglądać jak ona:)))
Pozdrawiam wszystkich jej fanów:)))

SweetKitty

dokładnie, tutaj Panowie i Panie czapki z głów.
Chylę czoła przed urodą, a przede wszystkim talentem.

SweetKitty

Podpisuję się obiema rękami!

likantrop

zdagzam się z Tobą. susan jest zjawiskowa, mało jest takich aktorek. w parze z urodą idzie przede wszystkim wielki talent aktorski. chylę czoła. choć nie jestem mężczyzną muszę przyznać, że nawet w roli zakonnicy emanuje seksem, nie zachowując się prowokacyjnie w najmniejszy sposób. też chciałabym się tak zestarzeć

goskaa28

"mało jest takich aktorek. w parze z urodą idzie przede wszystkim wielki talent aktorski"
Pelna zgoda. I im dalej w las (czytaj: z uplywem lat) tym jest takich coraz mniej w tym coraz bardziej skomercjalizowanym, nafaszerowanym wszelkiej masci papka i badziewiem, swiecie. :(

goskaa28

Popieram w 100 procentach!

likantrop

"Ale ja zazdroszcze Timowi Robinsowi takiej małżonki, eh farciarz(...)" - i pomyśleć, że kilka dni temu ogłosili, że się rozstają... ;)

miss_obscene

nie są małżeństwem. spędzili ze sobą 23 lata, ale nigdy się nie pobrali

użytkownik usunięty
likantrop

Witam
Cieszę się, że trafiłem na ten wątek bo już myślałem, że jestem odosobniony w swoich poglądach co do pani Susan ;-) Wdzięk i talent aktorski stoją u tej pani na najwyższym światowym poziomie. Fajnie jest poczytać o tym, że są miłośnicy Susan Sarandon.
Pozdrawiam ;-)

użytkownik usunięty

Witam.
Muszę się zgodzić z wami w 100%, Susan to przepiękna kobieta. Mimo swoich 64 lat wygląda cudownie.

likantrop

Zgadzam się! Nie mogę uwierzyć, że ma 64 lata! Oglądając "Czarownice z Eastwick" zastanawiałam się ile miała wtedy lat, dawałam jej 20-pare. Jaką wtedy miała figurę, cerę - tylko pozazdrościć!

emotional_me

Prawda!

likantrop

ma bardzo piękne oczy

likantrop

66 lat - i samym spojrzeniem mogłaby faceta przyprawić o szybsze bicie serca.:>

użytkownik usunięty
likantrop

To prawda, jak na 71 lat (w 2017 roku) trzyma się niespotykanie dobrze ! Za młodu bardzo atrakcyjna, seksowna kobieta. Dziś bardzo zadbana, elegancka i wciąż atrakcyjna - można by mieć taką np. ciotkę i wszędzie się nią chwalić !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones