Sylvester Stallone

Michael Sylvester Gardenzio Stallone

8,2
79 202 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sylvester Stallone

Ma swoje lata, ale stara się utrzymać pozycję w dzisiejszym kinie akcji, obok Arnolda i innych herosów lat 80-tych i 90-tych, cenię go wysoko za te wszystkie filmy, które oglądało się z wypiekami na twarzy będąc małolatem (Rambo i Rocky to już klasyka), to przykre, że na jego koncie jest tyle złotych malin, mimo to Stallone jeszcze pokazuje, że jest Niezniszczalny :)

LucasLang

Nie powinien dostać ani jednej złotej maliny. Może i nie jest najlepszym aktorem, ale nie jest też aktorem "jednej miny". Widziałem sporo filmów z nim, od Rambo po komedię Oscar i grę aktorską jakąś tam prezentuje. W pełni zasłużył jednak na ponad 8/10 na filmwebie, bo to co robi w filmach, robi dobrze, najlepiej jak potrafi.
Wciąż trenuje ostro, mimo ponad 60 lat, wciąż nie korzysta z pomocy kaskaderów, wciąż do swoich filmów zatrudnia pirotechników i wciąż jest taki jak zawsze... wysportowany, dziarski i (tak jak sam stwierdziłeś) Niezniszczalny!
Korzystajmy z tego, że jeszcze kręci filmy, bo drugiego takiego jak on to już raczej kino nie ujrzy.