Tadeusz Falana

6,9
503 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tadeusz Falana

"Co jest kurwa !! " ... Szef sobie śpi ,a na kompani burdel !!

- Lutek ,o co chodzi ?

O co chodzi ?! .... jak kompania była na obiedzie był u nas major Jagnas ze sztabu !

- i co majorek chciał ?

Na kompani , jego zdaniem był taki burdel , że ściągnął mnie z obiadu w Kasynie !!

- Kontrol rozumiem ,ale żeby nie zapowiedzianą ?

NIE WPIEPRZAJ MNIE !

- A po jakiej linii ta kontrol ?

Jagnas znalazł w paru szafkach butelki z piwem po tej linii rozumiesz !!?
,co ty myślisz ,że jak za komuny mogłeś się opierdalać to teraz tak samo BĘDZIE !!? teraz wojsko to jest wojsko !

-Za komuny ? za komuny to był kurwa porządek ! a co to ja nianka jestem ,żeby kotów cycem karmić ? wszystko przez humanizację i przez tych cywili z Warszawy .. tego nie wolno !? tamtego nie wolno ?! karać nie wolno ?! .. a po cholerę zlikwidowali tą karną jednostkę w Orzyszu ?

Ty ze mną w takie dyskusje nie wchodź dobrze ? a teraz krótko do saperów ma przyjechać panika , może zjawić się też gdzie indziej , dlatego sztab ma cykora

- Więc co proponujesz ?

Masz zrobić porządek , twoja sprawa w jaki sposób to zrobisz ,ale uważaj ... bez specjalnego dociekania młodzieży ...

-Aj dobra tam

I uważaj .. jeżeli jeszcze raz podpadniesz to będzie twój ostatni raz ... rozumiemy się ?

koczewski

po 6 latach...

Rozumiemy się :)

i browar w łapę i za 2 minuty meldują się u mnie wszyscy kaprale !

Branik_GT

a po kolejnych 4
Gdzie przepustki??
Poszły się j***ć :)

slawek80_2

Szef wypisze te przepustki co ja mam 300 do cywila żeby w koszarach siedzieć
-Krupskiej to zamelduj
Szef wypisze przepustki
-Kowalskiemu podziękuj

giovanni50

Po co ja mam na kompanii stare wojsko :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones