Taylor Momsen

Taylor Michel Momsen

7,1
2 295 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Taylor Momsen

Dla mnie to osoba która nie jest idolką ani dla dorosłych ani dla dzieci... To postać która podpasuje
chyba tylko nastolatkom wchodzącym w okres dojrzewania, bo wygląda tak "nietypowo" jak na
bogate dziecko Hollywood (pytanie, ile w tym jej inwencji twórczej, a ile ludzi stojących za jej PR'em).
Dla mnie to wszystko jest takie dziwnie sztuczne.

Pattson

Każdy ma swój styl.Ona preferuje najwidoczniej czarne stroje,a większość dziewczyn woli kolorowe i kwiatkowate.Ale nikt się nie dziwi,że jakaś kobieta się ubierze na kolorowo i jakoś słodko,ale jak się ubierze trochę inaczej to zaraz,że się buntuje... Dlaczego w ogóle to ludzi rusza kto na jaki kolor się ubierze. Fajnie,że przynajmniej nie wygląda jak co druga dziewczyn.

ManiaMularska_123

*dziewczyna

ManiaMularska_123

Jasne, że ludzie ubierają się na czarno i nie ma w tym nic niesamowitego. Nie wiem co to ma wspólnego z moim tematem :)
(chociaż odnosząc się do Twojej wypowiedzi to ona raczej "ubiera się na czarno bo tak lubi", bo właśnie kreuje się na buntowniczkę).

użytkownik usunięty
Pattson

Nie od dziś wiadomo że Momsen to pozerka. Taki pseudo bunt celebrytki śpiewającej do pseudo buntowniczej muzyki. Taki ulizany "rock" pod publiczkę. Żenująca jest w tym teledysku jak buntuje się przeciwko muzyce pop i mainstreamowi mimo że sama tkwi w tym po uszy.
https://www.youtube.com/watch?v=V_A4G1jkw24
Żenada. Momsen sama siebie parodiuje.

Pattson

Nie wiem, czy sztuczne ani czy koniecznie artysta musi być dla kogoś idolem, ale wiem, że Momsen śpiewa rewelacyjnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones