Taylor SwiftI

Taylor Alison Swift

6,5
2 231 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Taylor Swift

szlaja się z gwiazdkami disneya. wkurzają mnie one ;)
i nie jestem zazdrosna itd hehe ;]
nie przepadam za nią.
ostatnio widziałam ją w csi: vegas

użytkownik usunięty
ty_albo_ja

Taylor nie jest Gwiazdką Disneya, ale i bez tego jest jej wszędzie pełno. O jej teledyskach piszcie sobie na portalach muzycznych, a nie na filmwebie. Nie jest wspaniałą piosenkarką, jest utalentowaną autorką tekstów i kompozytorką ale jest słaba w wysokich dźwiękach. Ja też nie jestem zazdrosna. Ma bardzo kiczowaty gust, taki, że widać, że jest ze wsi i nadaje się tylko do gonienia kurek. I myśłałam, że się posram jak przeczytałam, że ktoś uważa ją za symbol seksu :D

zgadzam się xD
hahahah
racja racja ;]
szczera wypowiedź

amandaa9977

Ona raczej wygląda jak taka "Ru$$oFf@ Dz!eFfCyNeCk@ z M!@sT@"...!

Phoebe123

e no nie przesadzajcie ladna dziewczyna. po prostu ma taki typ urody ze kojarzy sie z hmm taka "laleczką "...

se wejdz na ktorys z jej fansitów i pooglądaj zdjęcia z gal i candidsy a dopiero potem stwierdzaj jaki ma gust, bo ona się ubiera modnie i w żaden sposób jej gust nie przypomina kiczowatości.

klaudi_s

Gratuleję. Uważasz, że na gale to ona ubiera się sama? Tak, na pewno. Mam dosyć tego jej tlenionego łba, poza tym...

Phoebe123

OMG jak mozna byc takim tepym czy slepym przeciez napisalam ze na codzien tak jak sie ubiera nie na gale. i jak masz dosyc jej to po co tracisz czas wypowiadajac sie o niej i wchodzac na jej strone, olej ja po prostu, masz jakis wielki problem ;|

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones