Toby Kebbell

Tobias Alistair Patrick Kebbell

7,3
13 180 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Toby Kebbell

Bardzo dobrze zagrał w Rock'n'Rolla , w Prince of Persia również . Ma zadatki na dobrego aktora ...

skibson91

Roc'nRolla - mega film, Toby świetnie zagrał :) mega dobry i przystojny! ;D

EGGwoMEN

Film może nie aż taki mega (na pewno gorszy od "Lock, stock & two smoking barrels") ale poza Archie'm (a dokładniej na równi) chyba najlepiej wykreowana postać. Jakby Ritchie nie leciał w kulki tylko nakręcił wreszcie pozostałe 2 części trylogii, które obiecał w napisach końcowych "Rock''n'Rolla" to mógłby Toby'ego Kebbella wypromować tak jak Jasona Stathana

Chłopak ma przed sobą jeszcze wiele lat grania. Zobaczymy co pokaże w ambitnych filmach: dramatach, filmach psychologicznych.

skibson91

Bardzo cenię tego aktora, gy zobaczyłam Go w "RockNRolla" spodobał mi się niesamowicie i obejrzałam wszystkie filmy z jego udziałem. Jest cudowny. Fajnie zagrał również w "Uczniu Czarnoksiężnika" i "Control". Obejrzałam z Nim wywiady i wydaje się być naprawdę mądry i zabawny.

skibson91

W Rock'n'Rolli był mega. Rola wręcz oscarowa.^^ Ten śpiew, ta charyzma. xP

skibson91

Znakomity w The Veteran i oczywiscie R&R

skibson91

Facet ma imponującą jak dotąd filmografie. Jednak po Rock'n'Rolli chyba go zaszufladkowali i przeważnie gra w filmach akcji albo kryminałach. Są głównie role drugoplanowe ale facet ma talent i dużo reżyserów to widzi, ale role takie jak w "Gniew tytanów" , "Uczeń czarnoksiężnika", Grupa "Wschód" i "Książę Persji: Piaski czasu" mu nie wyszły, ale i tak dostaje role w coraz większych produkcjach. Będzie głównym czarnym charakterem w "Warcraft" i "Fantastic 4". Rola w "Ewolucja planety małp" na wielki plus.

skibson91

Jak ktoś ktoś jest dobrym aktorem może mieć zadatki na dobrego aktora? Gościu naucz\ ty się języka polskiego. Zadatki może mieć tylko i wyłącznie ktoś na początku drogi w swoim zawodzie. Banda kretynów nie znających ojczystego języka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones