Tom Cruise

Thomas Cruise Mapother IV

8,2
94 501 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tom Cruise

począwszy od Top Gun kończywszy na zakładniku.........i tak nisko w rankingu....

wlodek02

za dużo ludzi czyta pudelka...;]

r0hnin

i kozaczka, ;p szkoda.......

_aLEXander_

hyhyhy,,,, co z tego że ekscentryk z niego religijny, świetny aktor.

wrotek

no i to jest najważniejsze, nie ma sensu zwracać uwagi na prowokatorów z filmwebu którzy przypi*eprz*ają się do byle czego, jak jego religia,.. to jego wybór... ja się nie przyp*iep*rzam do cholernych katolików, a więc oni nie powinni się przypi*eprz*ać do cholernych scjentologów

wlodek02

Świetne filmy - to oceniaj filmy.
Ja oceniam jego grę aktorską i wybitny to on nie jest.

xallax

hej, jak już używamy słowa 'wybitny' to weźmy, proszę pod uwagę, że takich 'wybitnych' było i jest może kilku/a w całej historii kina... co do mojej oceny, to tu nie ma na pewno nic wspólnego z 'wybitnością', raczej z sentymentem i lekko chorym uwielbieniem...

dla Ciebie wybitny nie jest, dobrze, ale coś zrobiło na Tobie lekkie wrażenie (7/10?), a więc, aż tak źle nie jest..

pozdro

_aLEXander_

Oczywiście, że to moja subiektywna ocena.
Dałem 7/10 - bo według mnie na tyle właśnie go oceniam.
Nie jest on złym aktorem, żeby dawać 1 czy 2 :) Jest dobry i dlatego dałem mu 7.

Zgadza się u mnie Jackie Chan ma 10, ale obiektywnie oceniając zapewne na taką nie zasługuje :)
I jest kilku takich których lubię przez co ocena jest subiektywna, natomiast gdy za aktorem nie przepadam a jest on dobry raczej mu oceny nie obniżę. Jest też gro obojętnych mi w pewnym sensie (m in. Tom Cruise) i oceniam go za to jak gra a gra nieźle.

xallax

poniekąd miałem na myśli to co napisałeś, cieszę się, że na fimwebie są jeszcze tacy ludzie jak chociażby ty;
największy tu problem, że większość użytkowników ocenia filmy i aktorów powierzchownie nie znając ani trochę gry aktorów, ich twórczości i filmów (np. Depp i Piraci - a inne role.. )

Ja także mam kilku mi obojętnych aktorów, nawet wręcz nielubianych, a oceny są wysokie

pozdro

xallax

J.Chan za Ging chat goo si się należy :)

wlodek02

Jeden z moich ulubionych aktorów z Hollywood. Uważam, że ma świetne role i filmy...i tylko to się liczy. Warto wspomnieć, iż stoczył walkę w sądzie z niemieckim wydawnictwem Bauer...więc prasa nie będzie mu sprzyjać.

wlodek02

Dream is always the same:
https://www.youtube.com/watch?v=n3i3ZB4rHew

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones