Tom Cruise

Thomas Cruise Mapother IV

8,2
94 501 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tom Cruise

Takie tam zdjęcie z Tomem :) https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1089991114364231&set=a.297698590260158.8 5772.100000600580957&type=3&theater

darek_olech

Zazdroszczę :)
Mam pytanie gdzie odbyła premiera i czy sporo się natrudziłeś aby zrobić sobie z Tomem zdjęcie?

Nuno33

W Londynie. A czy sie sporo natrudziłem? hmm 10 godzin czekania na niego. Muszę powiedzieć że jeśli chodzi o stosunek do Fanów to Tom jest chyba najbardziej wyrozumiały ze wszystkich gwiazd hollywoodzkich z górnej półki, i najłatwiej go namówić na zrobienie sobie selfie z nim. Szacun dla niego.

darek_olech

Wielki szacun za to, że nie olewa swoich fanów.
Dałam like'a :)

Nuno33

Dziękuję.

darek_olech

niby scjentolog i wogle a jednak spoko gość widać :D

dj_carlos

Bo scjentolodzy niczym nie różnią się od zwykłych ludzi, całkiem nie dawno obslugiwalam lot samych scjenitologow, mieli wynajęty samolot i lecieli nim na swoje zgrupowanie chyba w Irlandii w Dublinie o ile się nie myślę, coś nowego otwierał, te spodziewałam się diwolagow, a były nawet zwykle rodzinki ż dziećmi :)

weronika147

Literowki:)

darek_olech

Strasznie Ci zazdroszcze. Troche wygrales tym zdjeciem stary :D

darek_olech

Fotomontaż,widać ,ze bylo cos kombinowane przy zdjeciu.

TheAmazingPudding

Nic nie było kombinowane.

darek_olech

Przejrzałam Twoje zdjęcia i jestem pod wrażeniem. Chyba musisz poświęcać sporo czasu na tę pasję?

Ania20212

Już poświęciłem kilka dobrych dni na te kilka zdjęć. Ale myślę że warto. Dużą przyjemność sprawia mi spotkanie kogoś kogo mogłem poznać tylko na dużym ekranie. No i czasami uda się dostać bilet na premierowy pokaz filmu za friko.

darek_olech

A od czego to się zaczęło?

Ania20212

Zaczęło się od Tomka Kuszczaka którego spotkałem na molo.

darek_olech

Widzę twoje tematy na wielu forach o aktorach, każde zaczynające się od irytującego takie tam i nie zrozum mnie źle, ale nie dziw się takim tekstom jak ten powyżej o doklejeniu, skoro na każdym praktycznie zdjęciu masz taką samą minę, prawdę mówiąc niezbyt korzystną, a na tych fotkach zmienia się tylko twoje ubranie. Biorąc pod uwagę, że znana osoba poświęci ci max. 10 s, z czego na zdjęcie ze 3, czasem warto się zastanowić, na ile jest ono warte, skoro ty wyglądasz na nim niekorzystnie i gwiazda najczęściej też. Poćwicz robienie tych zdjęć w domu, bo pamiątka świetna, ale co z tego, skoro postacie na nich wyglądają słabo. To tylko rada, nie obrażaj się za nią

darek_olech

Wygląda na wysokiego gościa z małą głową. Relatywnie.

darek_olech

A jaki jest Ronaldo. Jestem fanatykiem Realu Madryt napisz proszę coś o nim.

krzysiekk123

Może napisz priv na FB, bo nie wiem czy wypada na forum o Tomie pisać o Ronaldo. :)

darek_olech

Odpisz tutaj i nie udawaj stary.

krzysiekk123

Więc tak. Jaki jest Ronaldo? Trudno odpowiedzieć na to pytanie gdy się zamieniło z nim raptem tylko kilka zdań i to głównie grzecznościowych. Mogę tylko napisać jaki był na premierze tego filmu o nim "Ronaldo", bo prywatnie pewnie też się inaczej zachowuje aniżeli w miejscu gdzie patrzy na niego kilkaset osób.
Więc stosunek do jego fanów, podobnie zresztą jak większość aktorów hollywoodzkich na piątkę z plusem. 100 osób zrobiło selfie sobie z nim, autografów rozdał ogromną ilość, Mnie się udało dwa zdobyć w tym jeden na piłce. Sprawiał wrażenie skromnego chłopaka, aczkolwiek dbającego o wygląd i prezencję. Bardzo go polubiłem. :)

darek_olech

Fajnie, teraz napisz o Angelinie wariacie. Seksowna jest na zywo?

darek_olech

a z Ronaldo to można powiedzieć że to on robił sobie selfie z Tobą :). Bo on trzymał telefon :).

maria_88_3

To była próba pobicia rekordu Guinessa w robieniu selfie na czas, niestety nieudana.

darek_olech

zazdroszczę :D super!

użytkownik usunięty
darek_olech

o chłopaku, imponująca galeria! to trzeba mieć wyczucie żeby w ułamku sekundy zrobić fotkę, na której wszystko widać :)

dlaczego w ułamku sekundy? Do każdego zjęcia wszyscy specjalnie się ustawiali, na moją prośbę zresztą. Wiec nie rozumiem za bardzo sugestii.

użytkownik usunięty
darek_olech

no wiem ze ustawiali, ale na roznych filmikach widac ze gwiazdy chwile pozuja, ale zanim sie dobrze zdazy kliknac to juz ktos inny odwraca ich uwage, ktos popycha, zaslania, ciagnie itp

darek_olech

większość z nich wygląda na przestraszonych a De Niro na smutnego... ciężkie jest życie gwiazd

darek_olech

Szkoda że nie idzie już zobaczyć zdjęcia.

ronnie1213

https://dariuszolech.blogspot.com/2018/07/mission-impossible-fallout.html

darek_olech

Pozazdrościć.Naprawdę.Ja do do końca swoich dni będę żałował że późno się zjawiłem bo spotkał bym aktora odgrywającego Scofielda w Skazanym na śmierć.Akurat był on w Krakowie ale to niedaleko Rzeszowa.Fajnie mieć na pamiątkę zdjęcie ze znaną gwiazdą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones