Tom KennyI

Thomas James Kenny

7,9
1 684 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tom Kenny

Ma kapitalny głos kocham SpongeBoba i ten jego śmiech! Moglabym go słuchać nonstooooop!=)

Krecika

Mnie z kolei zastanawia fakt pominięcia w zestawieniu jego występu w Transformers 2. Podkładał przecież głos pod genialnych bliźniaków!!

Krecika

Przyznam, że w ogóle nie mogłam sobie wyobrazić, jak wygląda osoba, która podkłada głos Gąbeczce. I nie wiem dlaczego, ale nawet do tego, bądź co bądź, przystojnego pana mi ten głos nijak nie pasuje.
Może jakby to jakaś kobieta była..

No, ale tym bardziej uwielbiam Tom'a, za ten fantastyczny głosik i to "suprise for Youuuuuuuuuuu", które chodzi mi po głowie non stop. ;)

użytkownik usunięty
sylwis1992

Nie ma żadnych komentarzy, bo w Polsce kreskówki są z oczywistych powodów dubbingowane, ale lubię Toma Kenny'ego jako Eddiego w "Klasie 3000", a ściślej mówiąc to, jak wykonuje piosenki z tego muzycznego serialu animowanego. Choć doświadczony Jarosław Domin spisał się dobrze w polskiej wersji językowej, to jednak wolę Toma Kenny'ego chociażby w utworze "Oh, Peanut!":

https://www.youtube.com/watch?v=W-8ujbCB190 od 1:21

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones