Tomasz Marzecki

Tadeusz Tomasz Marzecki

8,4
2 254 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tomasz Marzecki

Głos tego Pana jest zajebisty! W każdym dokumencie kryminalnym przyprawia mnie o ciarki ta jego "cicha" chrypka! Świetny ;)

therion16_2

Posłuchaj sobie jak odgrywał Pomurnika w audiobooku Sapkowskiego Narrenturm.... Tam pokazał klasę!

użytkownik usunięty
therion16_2

Zajebisty w tvp info Listy gończe Lektor

therion16_2

Kiedyś, kiedy emitowano jeszcze w TVP "Magazyn Kryminalny 997" (o ile pamiętam była to druga połowa lat 80-tych, tzn. ten okres, o który tutaj mi chodzi - nie do końca pamiętam, bo sam wtedy jeszcze byłem w wieku ....hmmm...... "starszo-szczenięcym" ;-) ) takim głosem, który przyprawiał mnie o gęsią skórkę był głos Zbigniewa Zalińskiego ( można go posłuchać choćby tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=75ZXFOkbVFk ) , czytającego 997. Nawet, żeby mówiono o Czerwonym kapturku :-D to i tak Jego głos sprawiał, że skóra mi cierpła. To drugi, obok Tomasza Marzeckiego głos, który wywołuje/wywoływał takie reakcje.... ale może to też przez to, jaką tematyką się zajmują/zajmowali ;-).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones