Tommy Chong

Thomas B. Kin Chong

7,9
1 341 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tommy Chong

Niemożliwy był jako Leo w "Różowych latach 70"!!! W ogóle nie mam pytań, przecież to była masakra. Te jego teksty z wyrazem "koleś" i w ogóle, jajca jak nie wiem z nim były. Niedługo nie wiadomo było czy to Leo jest jakby ojcem dla Stevena Hyde'a czy Steven dla niego :P:D. Zajebisty był i tak fajnie gadał!!! Pozdrowionka =).

Mana

no był niezły. szkoda, że nie widać go już w żadnych filmach. pozdrowionka "koleś"

WojtaSS_2

Nie widac, bo siedzi w więzieniu. Oglądam wlasnie film na planette o prywanych więzieniach w usa. Wy Wypowiadał się co nie co, bo siedzi w takim za "trawkę". Cóż za zbieg okoliczności :)

w00cash1234

9 miesięcy aresztu domowego w 2004. Straszne więzienie, gorzej to mieli tylko na syberii...

Mana

http://pl.wikipedia.org/wiki/Tommy_Chong#Problemy_z_prawem

Mana

jak ja sie ucieszylem jak sie znow pojawil w serialu w ostatnim / przedostatnim sezonie , gosciu wymiata wszystkich , aha i naprawde nie wygladal mi na po 60tce a na mlodszego ;)

Mana

jeden z jego najlepszych tekstów podczas zatrzymanai przez policję : ,, Wha's problem occifer? " :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones