Usher

Usher Terry Raymond IV

6,7
1 023 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Usher

Dla mnie Usher to tylko sezonowa gwaizdka, a uwaza sie za pana swiata. Dla mnie jest beznadziejny no i wsio

lukasz158

Jakbyś niewidział to Usher gra już od paru lat no ale jak widać większość zna tylko "Confession"

lukasz158

Buhahahahaha!!!! Sezonowa gwiazdka???!!!!! Usher?? Sezonowa gwiazdka?????? Weezzzzz.... jak nic na jego temat nie wiesz to po co sie wypowiadasz w ogole..... no nieeee... sezonowa gwiazdka.... chyba sie posikam ze smiechu buhahahahahahaha!!!!

lukasz158

sezonowa gwiazdka??????????????usher śpiewa juz od dobrych kilkunastu lat,jego poprzednie albumy tez byly sukcesem.widocznie co niektorzy wola na wyrost kogos oceniac;/ ja uwazam ,ze usher jest swietnym woklaista i tancerzem!!

lukasz158

Jak możesz pisać, ze uważa się za pana świata, skoro tak nie jest? A skąd to wiesz? Powiedział Ci? Buhahahahaha weź nie rozśmieszaj mnie, człowieku... sezonowa gwiazdka....podpisuję się pod poprzednimi odpowiedziami na Twój post. On już od dawna śpiewa, i jeszcze jakoś nie skończył kariery piosekarza.
Normalnie jeden wielki LOL
=D

Ema

Usher jest super a te jego ruchy zajebiste :D

gradins

sezonowa?? Widac, ze wiele z tych "sezonow" przegapiles/as... Poczytaj sobie jego biografie. Juz tam okolo 96 roku zrobil wielka kariere i byl przez wiele lat jednym z najbardziej lubianych i popularnych wokalistow w USA

lukasz158

przynajmniej ma ładną pupcie i klate a twoja jest pewnie tak zdupcona ze nie da sie tego słowami wyrazić ty imbecylu zjechany,zjebany!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!nie znasz sie krasnoludku wycmokany

lukasz158

Czytać nie umiecie? Powiedział chyba "Dla mnie Usher to tylko sezonowa gwaizdka" - on tak uważa i chyba może wyrazić swoją opinię tak samo jak robicie to wy.

ExOblivione

a ty umiesz czytac? :/ oni tez wyrazili swoją opinie! wyprowadzają biedaka z błędu bo przegapił kilka sezonów w których Usher tak jak teraz byl sławny. nie ma sie co czepiać bo jedni myślą szybciej drudzy wolniej...heheheh ale faktem jest że Usher zwyczajnie NIE MOŻE być sezonową gwiazdką bo śpiewa ładnych pare lat i nadal sie nie zanosi żeby konczył kariere... ot takie niedopatrzenie osoby która rozpoczęła ten wątek więc wszyscy przyszli mu z pomocą żeby sie dowiedzial iż Usher niestety dla autora postu NIGDY nie był i nie stanie sie juz sezonową gwiazdką.

014

Po 1/ Umiem czytać. Ty widzę też, ale nie umiesz wyciągać wniosków z tego, co przeczytasz. Skoro ma swoje zdanie to chyba nie trzeba go już uświadamiać. Święta Inkwizycja?
Po 2/ "Usher zwyczajnie NIE MOŻE być sezonową gwiazdką bo śpiewa ładnych pare lat i nadal sie nie zanosi żeby konczył kariere..." Według Ciebie nie może, według niego może. Widać jemu podobał się tylko pewien okres twórczości Ushera.
Po 3/ Zgadzam się z ania84. Ale tak to już jest - dobra muzyka broni się sama a słabą trzeba bronić.
Coś jeszcze?

lukasz158

ja go też nie lubię, wystarczy tylko, że ktoś rzuci taką wypowiedź, żeby jakieś małolaty cię obrażały. Co do jego aktorstwa, to jedyną ciekawą rolę miał w filmie "Zbuntowana klasa", reszta drobne rólki.

Anda00

Exe coś tam nierozumiesz że on niemoże być sezonową gwazdą dla nikogo ponieważ on śpiewa pare lat i wydał już wiele płyt ten post miał przecież znaczyć że on śpiewa se np rok i zrobi jakąś karpiere i ją zakończy po roku!!

yQuQ

Ładnie to tak odgrzewać tematy sprzed roku?:)

"ten post miał przecież znaczyć że on śpiewa se np rok i zrobi jakąś karpiere i ją zakończy po roku!!"
Chyba ktoś tu nie rozumie wyrażenia "sezonowa gwiazdka". Jest wiele wokalistów czy zespołów, które po jednej (zazwyczaj niskiej jakości) piosence lub albumie znikają praktycznie ze sceny i przestają być pamiętane - stają się 'sezonowymi' gwiazdami. Nie musi to znaczyć, że skończyli karierę. Idąc Twoim tokiem myślenia trzeba każdego piosenkarza uznać za 'gwiazdę' a tylko tych co przestali tworzyć po krótkim okresie można nazwać 'sezonowymi'. Tak to trochę pachnie MTV.

Zresztą nie wiem skąd zawiązała się ta dyskusja. Nigdy nie powiedziałem, że JA go za coś tam uważam - po prostu broniłem człowieka o odmiennym zdaniu przed bandą fanatyków.

ExOblivione

Powiem tak "Każdy Fan Broni Swojego Idola"!!

użytkownik usunięty
lukasz158

To, że MTv czy Viva nie puszcza jego nowych klipów nie oznacze, ze jest on sezonową gwiazdką... -.-'
Radze najpierw się zapoznac z (nawet) wikipedią, a później wypisywac głupoty...

lukasz158

sezonowa gwiazdka dobre sobie już tyle lat śpiewa i nadal na topie! sezonowa gwiazdką? ! ja pi.. ręce opadają!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones