Usher

Usher Terry Raymond IV

6,7
1 023 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Usher

Muj ulubiony muzyk poprostu kocham jego muzyke!!W filmie żadnym go niewidziałem ale dostaje 10!!

użytkownik usunięty
yQuQ

Dziecko drogie, ile masz lat? Z 10? Niee, za dużo, ja już w tym wieku wiedziałam że "muj" pisze się przez ó zamknięte :P


Niedorzeczne jest to, że dajesz mu całą 10...skoro zagrał w kilku filmach najczęściej samego siebie albo role gościnne.
To jest strona dla aktorów! ma większą średnią niż jakikolwiek lepszy od niego aktor!

Sądzić po twoim nicku ty masz z 5 lat :D No i co że sie pomyliłem a mnie tam nie obchodzi czy on dobrym aktorem czy nie ale ja mu dałem 10 za Muzyke może to nie strona dla muzyków ale co mnie to obchodzi

użytkownik usunięty
yQuQ

A co w moim nicku nie tak? To, że mam taki login nie oznacza wcale że jestem dzieckiem...a poza tym uważam że nick StareKrówsko jest lepszy niż "yQuQ" Pfff...

yQuQ to moje pseudo, a starekrówsko to twoje bo ja bym sie wsytdził z taką ksywką

użytkownik usunięty
yQuQ

A kto powiedział że to moja "ksywka"???
Łaskawie skopiuj fragment w którym piszę że StareKrówsko to moja ksywwwa!
Bo ja jakoś nie widzę...

bo miało być tak cytuje "a starekrówsko to twoja ksywka?"bo ja bym sie z taką wstydził

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
yQuQ

ja też go lubię ale nienawidzę go za wylansowanie Bibera

gumisiowa13

Bardziej to on się lansuje teraz z biberem bo to marna gwiazdeczka jednego kawałku...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones