Yûsuke YamamotoIII

7,0
118 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Yûsuke Yamamoto

za grosz talentu, za grosz urody
Widziałam go w wielu produkcjach. Jako bohater drugoplanowy ok, ścierpię. Ale jako Tamaki z Ouran Koukou Host Club?! pytam się po raz drugi: "Kto to wymyślił?!"
Nie obrażając nikogo, są lepsi, zdolniejsi, a przede wszystkim przystojniejsi.
I proszę bez tekstów że uroda nie jest najważniejsza, że liczy się talent. Jeśli stawiamy sobie wyzwanie w postaci zrobienia live action z anime... na litość ślicznych japońskich chłopców, podołajmy temu zadaniu. ^_-

NASZATA

Dokładnie! Tamaki w anime uznawany był za boga seksapilu, a w dramie był nie do przełknięcia..

NASZATA

Wcisnel go też do Paradise Kiss... a ma twarz jak kartofel.

CottonCrush

heh Tam przynajmniej nie grał postaci wiodącej.

NASZATA

Znowu trafiłem na produkcję z jego udziałem, strasznie irytujący koleś albo obsadzają go tylko w rolach przygłupów.

CottonCrush

No-shik Park II ten aktor ma twarz jak kartofelek a osobiście za Nim przepadam, jest coś rozczulającego w jego mimice
A gdy widzę Si-wona to aż mam ciarki, facet wygrał plebiscyt na 100 najseksowniejszych koreańskich celebrytów, zajął 1 miejsce O_o zaczynam wątpić w zdrowe umysły ludzi ;)

NASZATA

Na rany chrystusa, kolejna drama i znowu on, w roli jakiegoś pajaca...

CottonCrush

powiedz że przynajmniej nie w roli głównej!

NASZATA

Jedna główna bohaterka i pięciu braci, on jest jednym z nich ;/

CottonCrush

oglądałam, sam serial jest mocno kiepski

NASZATA

Ledwo dwa odcinki zmęczyłem i nie mam motywacji żeby brnąć dalej, ale jakoś na przewijaniu dam rade.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones