Samochód

Renault Captur

Premiera 2020

Muskularna sylwetka, komfortowe, innowacyjne wnętrze oraz niezliczone możliwości personalizacji dwukolorowego nadwozia… Nowe Renault CAPTUR potwierdza swój charakter prawdziwego SUV-a.

reżyseria Renault

scenariusz Projektanci Renault

gatunek Motoryzacja / Sztuka / Design

premiera 2020

Bezpieczeństwo na pięć gwiazdek

Nowy CAPTUR oferuje najwyższy poziom bezpieczeństwa, co zostało potwierdzone najwyższą notą pięciu gwiazdek w testach bezpieczeństwa Euro NCAP, zgodnie z rygorystycznymi kryteriami z 2019. Na szczególną uwagę zasługuje ocena w zakresie ochrony dorosłych (36,7 pkt / 38 pkt możliwych) i dzieci (41pkt / 49 pkt możliwych).

Doceniono również technologie, w tym aktywny system wspomagania nagłego hamowania z funkcją wykrywanie pieszych i rowerzystów, który otrzymał maksymalną ilość przyznawanych punktów.

SUV o atletycznej sylwetce

Charakterystyczne dla marki światła ledowe w kształcie litery C z przodu jak i z tyłu auta. Dwukolorowe nadwozie, osłony podwozia z przodu i z tyłu, kolorowe detale ozdobne – spersonalizuj swojego CAPTURA i pokaż charakter.

Personalizowany design

Szeroki wybór kolorów nadwozia i dachu oraz deski rozdzielczej i tapicerek da Ci jeszcze większą możliwość dopasowania Nowego Renault CAPTUR do Twojej osobowości. Podkreślaj swój styl każdego dnia!

Technologia i komfort

Kokpit high-tech z dotykowym ekranem multimedialnym o przekątnej nawet 9,3’’ zwróconym w kierunku kierowcy, cyfrowy zespół wskaźników i zegarów o przekątnej do 10,25’’, nowa konsola pływająca z futurystyczną dźwignią zmiany biegów „e-Shifter”... Poznaj technologiczną przestrzeń wnętrza o wyjątkowym wyglądzie.