PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94311}

Żar tropików

Sweating Bullets
6,9 7 971
ocen
6,9 10 1 7971
Żar tropików
powrót do forum serialu Żar tropików

Ten serial leciał gdzieś w 1995 albo 1996 na pewno na TVP 1 pamiętam to jak było fajne intro .Kiedyś to oglądałem na video bo miał znajomy na vhs jakieś odcinki .Tyle kanałów mogło by ten serial wyemitowac od nowa może puls albo TVN7 albo tv6 ? Albo atm rozrywka ? Macgywera powtarzają ale zaru tropików nie puszcza od 20 lat na żadnej stacji serio porażka .powtarzają strażnika Teksasu albo gliniarz i prokurator a nie mogą tego serialu ? To była fajna seria tyle że byłem mały jak to leciało .Kurna co ja mogłem pamietac jak to było tyle lat temu .

użytkownik usunięty

Zresztą na you tubie są wszystkie 66 odcinki trzy serie tyle że w wersji oryginalnej .Akurat wpisałem tytuł serialu i można obejrzeć odcinki wszystkie a to już jest coś dla konesera .No to chyba obejrzę nawet jak jest bez tłumaczenia bo większość odcinków nie pamiętam nic .jak dobrze ze jest dostępny na you tubie .

ocenił(a) serial na 10

No, właśnie sobie przypomniałem o tym, bo dawno nawet nie zaglądałem na forum tego serialu.Serial mojego dzieciństwa.Stare, dobre czasy, kiedy telewizja, to było coś, a nie takie gówno, jak teraz.Na szczęście, teraz jej nie oglądam, bo to sieczka.Jedyna stacja,która mogła by to puścić, to PULS, ale i na to pewnie marne szanse.Żeby ktokolwiek miał całość z lektorem, to dało by się zripować i podstawić samo audio do jakieś lepszej wersji video, bo przecież tak robią.Jakoś kilkanaście lat temu, puszczali to chyba na Tele 5 i to dwa razy, ale od tamtej pory, to cisza w tym temacie.Nikomu się raczej chyba nie chce zrobić żadnych napisów do tego, bo w sieci coś by pewnie znalazł,oprócz tych wersji jutubowych, o których wspominasz.

użytkownik usunięty
mario_1981

Ja oglądałem na you tubie parę odcinków to mogę wymienić jak się zaczynają tyle że to nie od początku tylko tak na urywki oglądałem : 1. Odcinek jak Nick był ciężko pobity i zasłabł na jakimś ranczo i jakas kobieta go odnalazła ,przyjaciele jego oczywiście byli zmartwieni co się z nim stało .
2 .Była loteria fantowa na której towarzyszka Nicka wystawiła go na aukcje i jakas starsza kobita go wygrała i potem łaziła za nim ciągle .
3.Nick ze swoją towarzyszka byli w bazrze ze striptizem ,jakas laska co tam tańczyła była chyba żona ich klienta .Potem przed barem jakieś dryblasy złapali i bili jakiegoś kolesia ,obok był właściciel baru .Na niego czatowal z budynku obok jakiś morderca żeby go zastrzelić ,Nick rzucił się w pogoń za nim ale tamten mu uciekł .
4.Jakas złodziejka chce obrabowac mieszkanie i nagle wchodzi jakas para i się kłóca .Facet zabija kobiete a ta złodziejka jest świadkiem morderstwa i udaje się jej uciec przed tym facetem do Nicka mieszkania .
5.To były te dwa odcinki na początku było ze Nick kręcił jakiegoś kolesia co uprawiał seks ze swoją kobietą i potem on go zauważył i za nim poleciał by odebrać mu materiał .Potem była scena jak kobieta była u dentysty na fotelu i dwaj faceci ja zamordowali .No i moge nadmienić ze była scena ze ten facet co go kręcił nick na video potem go chciał zabić w parku .
6.Kolejny odcinek była akcja ze Nick w barze zagadal do jakiejś dziewczyny co twierdziła ze ja śledzi ostatnio .Ona nasypala mu czegoś do drinka i potem poszła do swojego mieszkania .Tam pojawił się facet jakiś zamaskowany i ona chciała odrutke i ze wykonała zadanie i nasypala truciznę nickowi ale tamten przestępca ja zostawił konajaca i odszedł .
7.Podobny odcinek do tego powyżej też był Nick z fajną laska poszedł ubić lodu do drinka i ona mu dosypala czegoś do drinka .Potem on to wypił i miał jakieś haluny i usnal .Ona otworzyła drzwi jakiemus przestępcy co jej dał kasę .Potem w masce Nick zrobił napad na bank i zdążył uciec ale wybiegł za nim strażnik bankowy .
8.Jakas para uprawiała seks i ktoś ich nagrywał i widział to w wozie transmisyjnym jakiś facet .U góry była nad łóżkiem zamontowana kamerka .Ten facet co to nagrywał chyba zrobił zdjęcia i zapanował to do koperty .
9.Odcinek ze jakas para uprawia seks nagle z jakiejś pozytywki kobieta wyciąga strzykawke i wbija w szyję mężczyźnie
10.Odcinek ze facet z jakimś chłopcem uciekają na yacht i goni ich dwóch kolesi .Na tym yachcie czeka na nich jakiś facet ale udaje się im dac łomot tym dwóm co ich gonili i uciekają .
11.Odcinek jeszcze taki że jakas panna biegała po parku i jakiś przestępca chciał ją zastrzelić ale ona uciekać zaczęła no i on za nią .Dorwal ja i przydusil łańcuchem na którym ja powiesił na drzewie .


Oglądam to tak nie po kolei te odcinki co opisałem tylko początek przed intro były z poszczególnych serii .Jeszcze oglądałem coś z tej serii o jakimś facecie na budowie jakiejś ze ktoś chciał go rozjechac autem ale on bodajże odskoczyl jak on pędził na niego prosto .Fajnie się ogląda bo sam nie pamiętam nic prawie z tego serialu .Jak to oglądałem na you tubie to tak jakbym po raz pierwszy te serię oglądał .Po dwudziestu latach to nic nie pamiętam .Jak to leciało na TVP 1 to byłem może przed zerówka jeszcze .A na video oglądałem kiedyś jak miał kumpel parę odcinków też nie po polsku tylko niemiecku xd To Była jedna seria cała na kasetach video chyba dróga .Co dalej na you tubie po polsku jest tylko jeden odcinek który opisałem po krótce początek u góry .

ocenił(a) serial na 10

No, to ja miałem troszkę więcej latek, jak to leciało i więcej pamiętam.Na tamte czasy, to był super serial, ale wtedy kręcili inaczej, niż dzisiaj.Seriale, czy filmy, miały coś w sobie i jakiś tam sens.Dzisiaj, to już typowe masówki, ale nie twierdzę, że to źle.Inne czasy, inni ludzie, inne potrzeby, inna telewizja.Taka jest kolej rzeczy.Chociaż dzisiejsze seriale też mi podchodzą, (bo przecież nie wyszedłem nagle spod ziemi, wyrwany z tamtych czasów, tylko na bieżąco oglądałem różne produkcje, które przecież z biegiem lat się zmieniały) to jednak chętnie bym sobie to obejrzał wszystko ponownie.Zanim umrę, to bym sobie to przypomniał, bo to swego czasu, był mój ulubiony serial, z ówczesnych, puszczanych w tv.Pasowało by, żeby wyszła jakaś "zremasterowana" (jak to się dziś ładnie nazywa) wersja na blu ray, to do takiej wersji, może by się komuś chciało dorobić napisy.Przecież dzisiaj wszystkie stare produkcje odświeżają i wydają na blu ray.

użytkownik usunięty
mario_1981

Z tego co widziałem na Tvp to obecnie powtarzają macgaywera na Atm Rozrywka . Chyba na Tv4 powtarzają serial gliniarz i prokurator a na tvn7 wiem że leci jeden z nowszych amerykańskich seriali Zagubieni . Na Tv6 leciał serial Strażnik z Teksasu .
Z tych starych amerykańskich lubię jeszcze Crime story podobno wydali na dvd obie serie w Polsce . Albo policjanci z miami stary serial kultowy też dobry ;) No jeszcze święty z Rogerem Moorem bardziej znanym jako agent 007 :) No i jeszcze z końca lat 90 jak każdy wtedy szczeniak oglądałem xenę wojowniczą księżniczkę ;) A tak to na pewno jeszcze pamiętam słynny słoneczny patrol z pamelą anderson i jej silkonami xd

ocenił(a) serial na 10

Xena, ach Xena ;) akurat z tym, to problemu niema, bo parę razy leciało na Pulsie i na necie widziałem wstawki, albo wprost z pulsu, albo z wgranym lektorem do orginalnego dvd.Ale akurat z tym Żarem, to jakaś klątwa.Przecież, za czasów jego świetności w TVP, ten serial miał jedną z największych oglądalności w tamtych czasach.Kupa ludzi to oglądała.Gdyby to były czasy powszechnego dostępu do internetu, to każdy by sobie ściągnął, albo obejrzał online, ale są też tacy, co by obejrzeli.Akurat teraz, w dobie hd, to jak by tak ciecie puścili w tvp, to wcale by źle nie było i przyjemnie by się obejrzało.Pomijam kwestie tego, że na drugi dzień, wstawka by była na necie i każdy by był zadowolony.Ja nie rozumiem, takie pierdoły puszczają, a fajnego serialu nikt nie puści.Ciekawe, ile by musiało do nich maili przyjść, żeby zdecydowali się na emisję?

użytkownik usunięty
mario_1981

Wyczytałem w ciekawostkach ze podobno w Serbii serial żar tropików był kultowy a postać Nicka była nawet na plakatach propagandowych.Podobno tak Serbowie bo pokochali jako człowieka walczącego o wolność ze nawet bary swoje wzorowali na serialu .Podobno aktor grający Nicka pojechał do Serbii by nakręcić materiał o tym jak wielbiona była tam jego postać serialowa .Jak widziałem nawet z Nickiem tam jakieś komiksy propagandowe powstawały ze on ich uratuje czy jakos tak .
Co do xeny to na cda też są wszystkie odcinki po polsku .Na cda tylko jeden odcinek jest zaru tropikow to samo co na you tubie .No widzę pan Mario też fan x menow i underworld też widzę marcusa na avku fajnie też lubie underworld cała serie .X menow tak samo to akurat mam na dvd wiadomo że wszędzie czy empik czy media Markt można kupić .Takie seriale jakby były na DVD dostępne to by się kupiło ale pewnie drogie by były .Na taką serię pewnie z dwieście złoty za sezon by było .

ocenił(a) serial na 10

Staram się oglądać produkcje komiksowe jak leci, a filmy o wampirach/wilkołakach, po prostu lubię.No i Underworld, ma świetny klimat.

ocenił(a) serial na 10

trzeba wyslac prosbe o emisje np do ATM skoro maja tasmy MacGayvera to pewnie maja i żar

użytkownik usunięty
deconstramus

Zawsze mogą odkupić prawa do emisji od tvp 1 , na pewno oni mają gdzieś w archiwum taśmy z serialami które emitowali w latach 94-97 :) .Żar tropików nie emitowano w tvp od 20 lat bodajże na żadnym kanale , to serial dinozaur który wymarł totalnie w polskiej tvp .Raz wyemitowano ileś lat temu i do tej pory nie powtarzają .

ocenił(a) serial na 10

no i raczej na polsatach i tvnenach nie zobaczysie oni ida sladem paradokumentow od rana do popołudnia

Właśnie zauważyłem, że ktoś sprzedaje ten serial na kasetach VHS. Jest wystawiony na Allegro.

bennyhillshow

Jak zdobyć bym kupił na vhs cały serial

bennyhillshow

Bym kupił cena nie gra roli

luka6782

Na Chomik-uj jest cały serial, wszystkie 3 sezony. Tylko nie wiem czy z polskiej telewizji przegrywany czy po angielsku.

grzegorz_cholewa

Gdybyś kupił tam, spróbuj wrzucić całość na cda.

luka6782

Po angielsku.

grzegorz_cholewa

Szkoda że po angielsku

luka6782

No, trzeba napisy zrobić.

grzegorz_cholewa

Jest też szansa, że ten serial wyemituje CBS Action, która lubuje się w starych, zapomnianych serialach.

luka6782

Na cda kanał Next TV wrzucił Brygadę Acapulco. Trzeba do nich pisać czy nie mają też Żaru tropików.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones