Świat bez końca

2012 8 odcinków
Świat bez końca
7,3 5 352
oceny
7,3 10 5352
4 270
chce zobaczyć
{"type":"film","id":622177,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/World+Without+End-2012-622177/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum serialu Świat bez końca
  • Jak dla mnie Filary są bezbłędne ale do Świata bez końca też chętnie powracam. Seriale oparte na prozie Folletta są genialnie. Ten klimat. Obłęd.

• Skandal ocenił(a) ten serial na: 3

justyna_bo_33 "Jak dla mnie Filary są bezbłędne"... poczytaj sobie lepiej książki Kena Folletta. Ja po obejrzeniu obu ekranizacji miałem nawrót depresji...

• Skandal Czytałam książki przed obejrzeniem serialu.

justyna_bo_33 W takim razie dziwi mnie Twoja bezkrytyczna opinia na temat obu ekranizacji. dla mnie zbyt wiele pozmieniali i pousuwali...

• Skandal Pod względem filmowym nie jest ona do końca bezkrytyczna. Nie staram się nigdy porównywać książki do filmu.

justyna_bo_33 Szczęściara, niektórzy tego nie potrafią, a zwłaszcza, gdy książka przypadnie im do gustu...

• Ivelise ocenił(a) ten serial na: 7

justyna_bo_33 Właśnie jestem świeżo po skończeniu obu seriali i jak dla mnie nie ma porównania. Filary biją Świat na głowę pod względem fabuły, obsady, postaci, gry aktorskiej i realizacji. Teraz mam w planie zabrać się za książki, choć żałuję, że nie zrobiłam tego zanim dowiedziałam się o serialach.