PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=87947}
6,6 110 936
ocen
6,6 10 1 110936
6,4 10
ocen krytyków
Świat według Kiepskich
powrót do forum serialu Świat według Kiepskich

Przez tyle lat Kiepscy bawia szczegolnie odcinki kiedy jest jeszcze erosoman Borysek i Babka pozniej tez jest dobrze dolaczaja bezdomny Badura prezes Kozlowski i wielki powrot Wadusia ktory ozenil sie z Jolaska.Kiepscy smiesza bo wszedzie mozemy poznac takich bohaterow z serialu w naszym codziennym zyciu a chociaz przez tyle lat sie zmienil mam na mysli to ze nie jest tak szalony jak dawniej to i tak ogladam kazda nowa serie.Ciesze sie ze ATM rozrywka emituje kiepskich

ocenił(a) serial na 8
DoktorLejdo

no tez tak uwazam ;]

ocenił(a) serial na 6
DoktorLejdo

Kiepscy tak ale tylko do tej serii co zniknął Waldek, teraz to żenada. 13 posterunek również ale tylko pierwsza seria bo druga była nudnawa i powielała pomysły z poprzedniej.

ocenił(a) serial na 10
DoktorLejdo

Padologia przedstawiona na luzie bezrobotny alkoholik,syn nieudacznik i jego zona imbecylka sasiedzi z zawodowym wyksztalceniem

ocenił(a) serial na 10
sador1991

Patologia zagadzam sie pokazana w smieszny sposob

ocenił(a) serial na 10
DoktorLejdo

A daj spokój. Ten prezes Kozłowski i Jolasia to najgorsze i najbardziej denerwujące postaci w tym serialu. :/

ocenił(a) serial na 10
Ertix_Poke

Najlepsza satyra.Z pewnością nie jedna osoba widzi w tym serialu swojego sąsiada czy jakiegoś znajomego z pracy.

DoktorLejdo

Ja tak nie uważam jak dla mnie stare odcinki Kiepskich i Daleko od noszy ,13 posterunek kiedyś mnie bawił.

ocenił(a) serial na 10
Ruben_fw

13 posterunek był znakomity nawet druga seria wielka seria z Jędrejek i Jakubikiem i resztą.

Koneser_Kielce

Nogi Kasi były najlepsze.

ocenił(a) serial na 10
Ruben_fw

Fakt

Ruben_fw

W 13 Posterunku były cycki Jędrejkowej, swoją drogą fajne...

DoktorLejdo

A ja bym powiedział Miodowe lata i Kiepscy.

ocenił(a) serial na 10
Ruben_fw

Niestety po śmierci Gnatowskiego pewnie nie będą robić kolejnych sezonów.

Koneser_Kielce

Coś Ty, w którymś z nowszych sezonów, wogole nie było Kotysa i jakoś nie przeszkadzało im to kręcić, postać Boczka w ostatnich 5 latach była bardzo marginalnie potraktowana, pojawiał się w jednej scenie pod kiblem i tyle z tego było, poziom jest beznadziejny tych nowych odcinków ale oni chcą na tym hajsu natrzepac ile się da więc jeszcze pewnie z 10 lat będą kręcić

ocenił(a) serial na 10
ARSENDISidm

Ludzie nie będą oglądać jak kiedyś to było bo z sezonu na sezon więcej widzów nie ogląda bo serial jest bardzo lagodny

Koneser_Kielce

W jakim sensie łagodny? :)

ocenił(a) serial na 10
ARSENDISidm

Poprawny politycznie i religijnie a dawniej to naśmiewali się że wszystkiego bez ograniczen

Koneser_Kielce

A faktycznie, ale mam wrażenie też że serial zrobił się bardziej ordynarny,kiedyś raczej nie padały słowa na k itd a jak padały to w takim kontekście że to nie razilo

ARSENDISidm

Oczywiście poza kurde ;) to było flagowe przekleństwo tego serialu, albo w mordę jeża

DoktorLejdo

Jak dla mnie, nic nie przebije Miodowych Lat.

Psycho_Daddy

Dla mnie też chodzi stare odcinki Swk były świetne. Nie widomo ja i tak już  nie oglądam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones