PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=319681}

Świry

Psych
7,6 4 337
ocen
7,6 10 1 4337
Świry
powrót do forum serialu Świry

Prośba do TVP

ocenił(a) serial na 10

Witam wysłąłem własnie prosbę do TVP o ponowną emisję serialu . (ciekawe czy odpiszą?)
Jeśli też chcecie aby serial wrócił na Polskie ekrany macie tu link http://www.tvp.pl/o-tvp/kontakt
aby skontaktować się z TVP. Myśle że czym więcej osób napiszę taką prosbę to lepiej ją rozpatrzą :)

ocenił(a) serial na 9
komornikzmc

Już wolę żeby nie wyświetlali wcale niż żeby TVP to robiła.
Cały serial straci urok dzięki tłumaczeniu , lektorowi i cenzurze .
W każdym odcinku jest po kilka nawiązań do popkultury amerykańskiej i setki żartów, które były w serialu lektor i tłumacze publiczni po prostu spierdolą .
Tak samo było ze świetnym "My Name Is Earl" w którym tylko tytuł im się udało przetłumaczyć dobrze.
Wygładzą język , żarty i dialogi odnoszące się do określonych sytuacji przerobią tak żeby szare polaczki zrozumieli i sorry, to nie będzie ten serial.
Kubrick miał rację , zakazując dodawania lektora bądź dubbingu do swoich filmów , to po prostu niszczy produkcję.
Najlepiej oglądać bez niczego i się uczyć języka , albo z napisami.
Tym bardziej że polskie napisy i polscy ich tłumacze odwalają kawał świetnej roboty.

ocenił(a) serial na 10
MoRRs_Z_LaSu

No i TVP wyświetla :D

ocenił(a) serial na 10
Ellcik

Oglądałem ale serial nie wydawał mi się śmieszny z lektorem :) odkąd oglądam z napisami :) Nie ma jak orginalne tłumaczenie :)

a i szkoda ze jeszcze o 10 rano nie puścili jak wszyscy w szkole albo w pracy są ;/

ocenił(a) serial na 5
komornikzmc

a no właśnie oglądam sobie, chociaż godzina też mi zbytnio nie pasuję, bo muszę kombinować. jakkolwiek serial dla mnie średni

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones