PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=824412}

After Life

7,9 47 941
ocen
7,9 10 1 47941
7,2 20
ocen krytyków
After Life
powrót do forum serialu After Life

Moim zdaniem najlepszy (piszę to z pełną świadomością) jak dotąd serial Netflix. Raz się śmiejesz na głos, za chwilę pełne wzruszenie. Tak się zryczałam, że chyba czym prędzej obiorę kierunek laboratorium i zlecę testy hormonalne :D
Duży plus za minimalistyczną formę, piękne zdjęcia oraz cudowny dla ucha angielski - brytyjski :)

vanilla_sky85

Nigdy tak nie ryczałam, nie pomaga, że mamy psa, którego chętnie przebieram wbrew woli partnera ;) super serial

ocenił(a) serial na 8
vanilla_sky85

W takim razie spodoba wam się również (może nawet bardziej) Derek. Też od Gervaisa i też jest na Netfliku. :)

tortelini

Oooo, dziękuję :)

ocenił(a) serial na 10
vanilla_sky85

I spodoba się Chicago Fire. Niby serial o strażakach i paramedykach, ale tylko i tylko, bawi i wzrusza, szokuje... Raz płaczesz, zaraz się śmiejesz. Serial przepełniony historiami ludzkimi, które chwytają za serce. A jeszcze ta życiową mądrość i serce na dłoni tych strażaków, no niesamowicie inspirują do bycia jeszcze lepszym człowiekiem i uczą nas widzów, w jaki sposób warto być krok na przód przed kimś, by coś dobrego uczynić dla drugiej osoby i świata, w którym żyjemy. Serial uczy nas, że powinniśmy czasami przystanąć na moment i rozejrzeć się dookoła nas, bo być może możemy być komuś potrzebni. I o tym warto pamiętać każdego dnia!

vanilla_sky85

Jestem po 4 odcinkach. Serial jest wybitny. Bardzo mądrze napisany. Polecam

ocenił(a) serial na 8
vanilla_sky85

100% zgoda, jedyne co mi nie pasowało to właśnie zdjęcia :) To jest Anglia- tam nie ma takiej pogody przez 2 dni z rzędu- a tu 3 sezony i pogoda jak na Południu Europy, poza tym TOP;)

ocenił(a) serial na 9
vanilla_sky85

W pełni się zgodzę, jest cudowny, każdy kto jest w związku powinien go obejrzeć i docenić swojego partnera,
cytaty, szczególnie te na cmentarnej ławeczce są GENIALNE, gdyby wszyscy mieli takie podejście do drugiego człowieka to by było przepięknie :)
Uwielbiam za ubieranie uczuć w słowa

vanilla_sky85

Piękne zdjęcia? Really? Zdjęcia były bardzo pospolite, w sumie to chyba najsłabsza rzecz w tym serialu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones