PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=813033}

Miłość po grób

Amar a muerte
7,8 172
oceny
7,8 10 1 172
Miłość po grób
powrót do forum serialu Miłość po grób

Serial po 1. odcinkach jak najbardziej na plus! Wspaniała, nietypowa historia. Zjawiskowa Angelique Boyer <3

Adpadi123

Gdzie obejrzałeś?

ocenił(a) serial na 9
angelika11455

Na stronie SwiatLatino - telenowele z napisami :)

ocenił(a) serial na 5
Adpadi123

o matko serio ? :o W takim razie też musze obejrzeć .
Myślicie,że są szanse,że wyemitują u nas kiedyś tą telenowele ?

pati1109

Były u nas wszystkie telenowele z Angelique Boyer to może ta również będzie. Były u nas takie produkcje jak Prawo i Pożądanie i Twarz Analiji . Jednak niestety jest teraz mało telenowel.

ocenił(a) serial na 9
Roxi_w

To że były u nas wszystkie produkcje z Angelique Boyer to nie znaczy, że ta też będzie. Niestety "Amar A Muerte" jest produkowana przez W Studios i Lemon Film dla Televisy a te telenowele są sprzedawane do małej ilości krajów np. "La Piloto" zostało sprzedane do kilkunastu krajów, tak samo "La bella y las bestias".
Dla porównania "Trzy razy Ana" zostało sprzedane do 90 krajów, a "Vino El Amor" do 100.
Po za tym tematyka serialu jest mocna a w Poslce takie historie nie odnoszą sukcesu...
Bardzo szkoda bo serial jest bardzo dobry.

Adpadi123

Zdaje sobie sprawę że szanse są małe ,ale telenowela wydaje się ciekawa. Ja bym chciała obejrzeć La Piloto i La bella y las bestias ,ale na nie to już w ogóle nie liczę .Może po Światło twoich oczach dadzą Vino El Amo. Już dawno nie było u nas telnoweli w takim klimacie .

ocenił(a) serial na 9
Roxi_w

Niestety po "Światło Twoich Oczu" poleci dodatkowy odcinek "Pauliny" :( Oglądam "Paulinę" (uwielbiam tą telenowele) jednak wolałbym o 17.00 premierę np. "Vino El Amor". Szkoda, że Czwórka znów nas zawiodła.

Adpadi123

Już miałem okazje znaleźć telkę, zapowiada się wręcz świetna historia.

Szkoda że raczej nie ma co liczyć że taka historia pojawi się u nas w TV, ewentualnie może Tele5 mogłoby się skusić na tak mocną historię jednak oni wolą emitować powtórki ):

Adpadi123

O czym dokładnie opowiada ta telenowela? jaka jest jej fabuła?

Adpadi123

Zgadzam się! Swietna, wciągająca telka! Przyznam, że na początku wydawala mi się drętwa i nudna w porównaniu do Prawa Pożądania, lecz po ostatnich kilku odcinkach, zwlaszcza dzisiejszym 48, nareszcie coś zaczęlo się dziać :) Oglądam w oryginale na stronie las estrellas :) Dobrze by bylo gdyby w polskiej tv puścili coś nowego :)

ocenił(a) serial na 8
Matylda119

Ja jestem na 19 odc z napisami ale jest super wciagnelam się

Paulina_Sarzynska

A gdzie można ją znaleźć? szukałem i nic ):

ocenił(a) serial na 9
buterfly

ŚwiatLatino - telenowele z napisami

Adpadi123

Okej już znalazłem gdzie indziej - Na swiatlatino z tego co wiem, to trzeba mieć konto na Facebooku.

buterfly

Gdzie znalazłeś?

izu96

Na YouTube jednak wiadomo brak napisów PL :) - Mam nadzieje że AXN ją wyemituje jeżeli przyjmie się ''La fan''

buterfly

Cześć ...podpowiedz mi gdzie mogę obejrzeć z napisami,,,,sam nie mogę znalezć

jabuszko48

Akurat jak z napisami też nie znalazłem.

buterfly

cholercia :):):) szkoda,ale dzięki za odpowiedz

jabuszko48

No nic jeżeli chcemy liczyć a wersje PL, to trzeba pytać o to AXN może po La fan to oni będą kontynuować zakup telenowel.

ocenił(a) serial na 9
jabuszko48

można zobaczyć na swiatlatino - taka stronka na fb :)

Z polskim lektorem oczywiście :)

angel94_filmweb

Aaaaa czyli będę musiał założyć konto ? .....tam do licha :),pomyślę, ale serdecznie dzięki za odpowiedz.A tak na marginesie,....surowa Jesteś :):):):):),tylko 2 dziesiątki i zero ulubionych? Tak,przyznaję zerknąłem na Twój profil i jeśli Cię uraziła moja uwaga to bardzo przepraszam ale nie mam takiej intencji,to tylko moje spostrzeżenie ,pozdrawiam serdecznie

ocenił(a) serial na 9
jabuszko48

Hej, nie, cos Ty, nic mnie nie urazilo :) po to jest ten profil i oceny aby mozna bylo 'dobrac' swoje bratnie, filmowe dusze

ocenił(a) serial na 9
jabuszko48

Jeżeli chodzi o ''surowość' to nie jest tak do końca :)

Kiedys po prostu więcej oglądałam bo był na to czas, teraz już rzadziej dlatego aktualizuje profil raz na jakiś czas :)

angel94_filmweb

:) Witaj,no to wygląda na to że jesteś moją siostrzaną filmową duszą :):):) . Wiesz czemu - prawda?Jeśli nie ....ofiaruję Ci w ramach przyjazni miseczkę malin :) ,liczę że rozumiesz o co mi chodzi.Pozdrawiam serdecznie

ocenił(a) serial na 9
jabuszko48

Właściwie to nie do końca :) przynajmiej jeżeli chodzi o ta miseczke malin :)

angel94_filmweb

Dzięki że Odpisałaś :):) .Te maliny to był z mojej strony żartobliwy :):):) sposób wyjaśnienia Ci dlaczego nazwałem Cię siostrzaną filmową duszą.:) .Wiem że nie można pamiętać wszystkich filmowych drobiazgów tym bardziej że oglądamy multum filmów .......... a te maliny grają :):):) w filmie który oboje oceniliśmy maksymalnie.Mam nadzieję że tą podpowiedzią naprowadziłem Cię na właściwy trop ??:) Pozdrawiam serdecznie

ocenił(a) serial na 9
jabuszko48

Moje dwa najwyżej ocenione filmy to Nietylkalni i Kyss Mig, za chole**re sobie nie przypominam żadnych malin :P to był dość istotny epizod?

angel94_filmweb

:) Witaj ..nie wiem czy nie za dużo piszemy na tej stronie.Z chęcią odpowiem jeśli Masz ochotę na dalszą konwersację to wysłałem Ci zaproszenie ,a jeśli nie to nie ma sprawy :) i tak było fajnie . A maliny miały Cię tylko naprowadzić na trop :) Pozdrawiam serdecznie

angel94_filmweb

Szkoda tylko że trzeba zakładać konto ):

No ale teraz od lipca i tak będę oglądał inną telkę na TV4 :)

ocenił(a) serial na 9
Matylda119

Cześć ! Może trochę odbiegnę od tematu, ale czy moglibyście mi wyjaśnić o co tak do końca chodzi z tą śmiercią i tym życiem po życiu? :)
Telka super, ale pierwsze odcinki oglądałam z doskoku, teraz się wciągnełam i po prostu umknął mi motyw śmierci :)

Z góry dzieki za odpowiedz :)

ocenił(a) serial na 5
Adpadi123

Ja właśnie biorę się za 10 odcinek z polskimi napisami i masz racje to całkiem fajna telka :)
W końcu coś nowego ,innego a Boyer jak zwykle niesamowita <3

ocenił(a) serial na 8
Adpadi123

Zgadzam się,super jest ta telka,inna niż wszystkie pozostałe.Ogląda się jak serial sensacyjny,a nie jak jakąś operę mydlaną.Z akcji przypomina mi trochę,Królowa południa.A Boyer jest prześliczna jak zawsze ;).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones