PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=710595}

American Crime

7,4 1 116
ocen
7,4 10 1 1116
American Crime
powrót do forum serialu American Crime

jestem pod ogromnym wrażeniem i rozumiem dlaczego dostał tyle nagród.
Wszystko doskonale zgrane, dialogi, gra aktorska ,klimat przy trudnej i wszechstronnej tematyce obejmującej wszystkie obszary naszego życia i tym co nas spotyka i jak my się w tym odnajdujemy. Pięknie pokazane są nasze postawy. wartości ,poglądy i zasady ,które zmieniają się diametralnie w chwili kiedy dotyczą nas osobiście. .Obraz jest niełatwy w odbiorze i pewnie nie dla wszystkich ,raczej przeznaczony dla dojrzałego wewnętrznie i wymagającego widza stąd ta zaniżona ocena na filmwebie. Każdy sezon to inna tematyka ale wszystkie są spięte klamrą- i podoba mi się ten zabieg- jaką są ci sami główni aktorzy co postrzegam jako symboliczną zmianę ról w obliczu zdarzeń w naszym życiu ,raz jesteśmy ofiarami a drugi raz katami. 3 ci sezon w moim odczuciu jest zupełnie inny i po kilkunastu minutach oglądania aż musiałam sprawdzić czy scenariusza nie pisał ktoś inny i się nie myliłam . Zdecydowanie wole dwa pierwsze sezony.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones