PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=100350}

Arabela

7,7 4 039
ocen
7,7 10 1 4039
Arabela
powrót do forum serialu Arabela

po latach muszę stwierdzić,że jest równie wspaniały jak kiedyś! Mało tego,to podoba mi się jeszcze bardziej,niż wtedy gdy byłam małą dziewczynką....pozdrawiam wszystkich fanów Arabeli... no i Rumburaka,bo choć był "czarnym charakterem" w tym serialu,to ja go bardzo lubiłam właśnie za tę jego przebiegłość...ech...to były czasy...serial oglądało się w czarno-białym telewizorze,ale wyobraźnia pracowała tak intensywnie,że wszystko stawało się kolorowe...

ocenił(a) serial na 7
jag0da

tez lubie ten serial fajnie sie go oglądało ,wkurza mnie tylko ze pisze ze to serial dla najmłodszych dizeci bo dorosli oglądają i tez im sie podoba

ocenił(a) serial na 7
konrii_2

Nie wkurzaj się - potraktuj jako komplement, dzisiaj trudno odnaleźć w sobie dziecko. Pozdrawiam

Rudazebra

To prawda. Muszę też przyznać, że serial zrobił na mnie swego czasu ogromne wrażenie. Szkoda, że wersja z genialny polskim dubbingiem jest nieosiągalna.

ocenił(a) serial na 8
arti2807

Ja pamiętam że serial był bez dubbingu
Nie lubie dubbingu albowiem gdyż zabija cały film

giovanni50

To zależy kiedy oglądałeś go po raz pierwszy. Bo w latach 80-tych i na początku 90-tych serial pokazywany był z dubbingiem. Sam jestem umiarkowanym zwolennikiem dubbingu, ale w tym serialu był rewelacyjny i moim zdaniem z lektorem sporo traci.

ocenił(a) serial na 8
arti2807

W latach 80 i 90 widziałem
Jestem rocznik 79

giovanni50

A ja 78 ;). Skoro ja Cię nie przekonałem to może wikipedia:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Arabela_%28serial_telewizyjny%29
Wcale się nie dziwię, że możesz nie pamiętać, to wieki temu było. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones