{"type":"film","id":778573,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/Atypical-2017-778573/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum 4 sezonu
  • Calvex ocenił(a) ten serial na: 6

Co oni odwalili w tym 4 sezonie? Śmieszy mnie te całe LGBT, bo głównie firmy na tym trzepią hajs, a naiwniacy myślą, że ma to na celu poprawieniu życia tych osób.

Ale do rzeczy. Kółko LGBT i zwracanie się do osób w innych zaimkach jak "TO", "ONO"? Czaje, że te pokolenie 2000+ jest walnięte, ale nie wiedziałem, że aż tak.

• kachulek ocenił(a) ten serial na: 10

Calvex Nie wiem jak Ciebie, ale ja prawie z obrzydzenia odstawiłam cały sezon - laska z włosami na nogach i pod pachami jest dla mnie po prostu obleśnie niezadbaną osobą... A tego typu seriale ogląda się dla przyjemności i walory estetyczne grają w tym jedne z pierwszych skrzypiec.

• kachulek kachulek włosy masz też na łbie i sam fakt ich posiadania raczej nie jest znacznikiem zaniedbania. żałość czuje, jak mówisz, że taki szczegół zaburza ci całą estetykę serialu i nie jesteś w stanie tego zdzierżyć.

• yska1988 ocenił(a) ten serial na: 9

kachulek A kto powiedział,że kobieta musi się golić? niech każdy żyje tak jak mu się podoba. Jeśli nie chce sie golić to niech się nie goli. Proste.

• Calvex Nie da się ukryć, że właśnie w takim środowisku te osoby przebywają i właśnie tak wygląda ich codzienność. Może nam się to nie podobać, ale tak wygląda rzeczywistość. Cieszę się, że tego nie zmienili i że jednocześnie nie przesłoniło to głównego tematu, którym jest Sam. Mi osobiście ani przez chwilę wspomniane wzmianki o LGBT nie przeszkadzały, zwłaszcza, że postacie serialu są naprawdę dobrze stworzone, nie są powierzchowne i nie wpisują się w stereotypy, a wręcz przeciwnie, trochę od nich odstają. To ludzkie tematy, a twórcy podeszli do nich naprawdę ciekawie i o dziwo nie czuję, żeby robili to na siłę.