Będzie bolało (2022)
Będzie bolało: Sezon 1 Będzie bolało Sezon 1, Odcinek 1
Odcinek Będzie bolało (2022)

Odcinek 1

43m
7,6 172
oceny
7,6 10 1 172
Będzie bolało
powrót do forum s1e1

KOMEDIA !!!oby Was posr..o...setki razy szorowałem brzuch i wszystko poniżej z krwi i innych płynów i tkanek,usypiałem na stojąco,nie byłem tylko gejem.
p.s. jedyne co mnie rozśmieszyło to technika porodu kleszczowego-a byłem mistrzem.
p.s.1.była ciepła wiosna,niedziela 4:30rano...obudziłem się na środku dużego skrzyżowania po interwencji na telefon...czwarta doba dyżuru...ku..a,nie macie pojęcia jaka to praca/fizyczna i stresująca/...KOMEDIA !!!...na zdrowych ciałach dwóch istot.

warmax

No i przywrócili temat. Wielka zagadka...

warmax

Już wiem czemu Cię zablokowali!!! Bo napisałeś, że nie jesteś gejem ha ha ha ha ha

warmax

     

ocenił(a) serial na 10
warmax

Przeczytałem twój komentarz przed obejrzeniem serialu i nic nie rozumiałem ,a teraz wróciłem po 6 odcinku i już wszystko jasne .Faktycznie z Twojej perspektywy to NIC ŚMIESZNEGO choć przyznam że z mojej boki zrywać,ale nie tylko .Serial dostarcza oprócz szczerego usmiechu dawkę refleksji oraz wzruszenia.Pozycja obowiązkowa dla wszytskich !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones