PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=426888}

Baccano!

8,0 2 494
oceny
8,0 10 1 2494
Baccano
powrót do forum serialu Baccano!

Rewelka! :)

ocenił(a) serial na 9

Po jakichś 3 pierwszych odcinkach miałam chęć zrezygnować z tego anime.. Wszystko tak zagmatwane, tyle postaci, skoki w czasie, łomatkozcórką, sensu to wydawało się nie mieć.
AAALE dobra moja, że oglądałam dalej :) Stopniowo wszystkie postacie jakoś rozpoznawałam, akcja się rozwinęła, momentami nieco drastyczne sceny, ale ogólnie pozytywnie. Wszystko działo się szybko, dzięki czemu łatwo i przyjemnie się oglądało, koniec odcinka nadchodził z zaskoczenia i wtedy musiałam chwilę się zastanowić co się tak właściwie stało w danym odcinku i poukładać to sobie w głowie ;D
Isaac i Miria - uwielbiam tych dwoje! Do gustu przypadły mi też postaci Jacuzziego i Claire (Rail Tracer).
Ciekawa pozycja, nietypowe i oryginalne anime. Polecam :)

ocenił(a) serial na 9
Natamare

..skończyłam oglądać tę serię tydzień temu, a tu nagle w zeszłą noc naszedł mnie Rail Tracer... Przyśnił mi się on i Miria.. współpracowali razem przy owej krwawej rzezi w pociągu.. Tak. Wnioskując - anime zapada w pamięci. To tak na marginesie. :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones