Behawiorysta (2022)
Behawiorysta: Sezon 1 Behawiorysta Sezon 1, Odcinek 1
Odcinek Behawiorysta (2022)

Odcinek 1

47m
7,1 585
ocen
7,1 10 1 585
Behawiorysta
powrót do forum s1e1

Nawet tutaj musieli wplątać covid, wymaz później test na covid... który swoją drogą wygląda na ciążowy.
Co do serialu, za dużo wątków próbowano uchwycić w pierwszym odcinku, dzieje się zbyt dużo i zbyt chaotycznie. Swobodnie można było widzą nakręcić i wiele dopowiedzieć za tydzień.

ocenił(a) serial na 7
Argus69

Bo szybki test, który kupujesz w aptece wlansie wygląda jak test ciążowy

mosticzci

Ale po co to w ogołe wplecione do serialu i tochodzenie w maseczkach. Jeden ma maseczke drugi nie, co za absurd, propaganda nawet w serialu na podstawie książki Mroza

dave_21

Jeden chodzi w maseczce, drugi nie chodzi... patrz, czyli dokładnie tak jak w życiu :)
Wyjdź na ulicę, przekonasz się, że dokładnie tak to wygląda.
Tak samo jak z robieniem szybkich testów.
A dlaczego wpletli to do serialu? Bo taka jest rzeczywistość. Czy Ci się to podoba, czy nie :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
lesmal

Oraz 8 kropek zamiast gwiazdek. Podzielone 5+3.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 1
dave_21

Właśnie. Po co. Chore łby. Dramat. Człowiek filmu nie może obejrzec z dała od koronawirusa świat zwauowal

ocenił(a) serial na 9
agaagnieszka_filmweb

No ale co, fakt, że został tu wpleciony wątek na temat covid to powód, żeby ogólnie ocenić serial na jedną gwiazdkę? bez przesady.

dave_21

Zamiast zwracać uwagę na jakieś maseczki,proponowałbym skupić się na fabule filmu,ale przecież normalne u takich pseudo krytyków filmowych,krytyka,krytyka czego tylko się da,to chyba jednak za wysoki poziom filmu,jeśliby to było coś w rodzaju Jasia fasoli,wtedy można by było podyskutować,prawda?Ja uważam,że film jest ciekawy,muzyka też dobrana bardzo celnie.

fish_18

Już zapomniałem o tym serialu, a Ty teraz serwujesz mi komentarz. A poza tym to mam podzielną uwagę i skupiłem się i na fabule i na szczególach, co jak widać ciebie przerasta, i też uważam, że serial ciekawy, a inwektywy to sobie daruj, bo nie piszesz z 15-latkiem, a Jaś Fasola mnie nigdy nie śmieszył akurat więc trafiłeś/ąs kulą w płot. I jak widać poziom za wysoki to jest ale jesli chodzi o ciebie i sposób komentowania, bo bez "pocisków" nie umiesz wyrazić swojej opinii, jesteś typowym osobnikiem, który skacze znad klawiatury, ale w 4 oczy już by taki wygadany nie był.

ocenił(a) serial na 9
Argus69

A moim zdaniem to właśnie plus tego serialu, dodaje mu takiej autentyczności, fajny pomysł scenarzystów :)

Argus69

Gerard: ukrywa się przed policją
również Gerard: wesoło pomyka po hotelach i restauracjach bez maseczki, choć ta nie budziłaby żadnych podejrzeń ;)

ocenił(a) serial na 10
4ndromacha

bez przesady z tym covidem, jest to tylko kilka wzmianek ;) nie wiem czy większość osób w ogóle coś zauważyła

ocenił(a) serial na 6
Argus69

Wow, żeby się przywalić o równą minutę czasu antenowego dla covida, dać jedną gwiazdkę i napisać aż wpis na forum (serio kogoś dziwi, że serial dziejący się w 2020 zawarł w sobie wątek paraliżujący wówczas cały świat xD?) to trzeba wejść na jakiś wyższy poziom nizin. Jakiś filmik z żółtymi napisami może zalinkujesz?

ocenił(a) serial na 10
Sugar666

też jestem tym zaskoczona, bo naprawdę kwestie covid się pojawiaja w jednym odcinku przez dosłownie chwilę

ocenił(a) serial na 9
Argus69

Taka była rzeczywistość gdy kręcili serial. Nie jest dziwne że ta rzeczywistość się pojawiła w filmie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones