PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=717076}

Bez tożsamości

Sin identidad
7,5 397
ocen
7,5 10 1 397
Bez tożsamości
powrót do forum serialu Bez tożsamości

Za jednym portali filmowych: "Maria, młoda prawniczka, dowiaduje się, że nie jest biologiczną córką swoich rodziców. Chcąc dotrzeć do prawdy, postanawia przeprowadzić śledztwo, które ujawnia, że po urodzeniu została porwana przez mafijną grupę zajmującą się handelem dziećmi. Cena prawdy jest zbyt wysoka - Maria trafia do więzienia prawie na drugim końcu świata. Po 12 latach, przechodząc przez wiele prób i trudności, wraca do Hiszpanii z nową tożsamością: Mercedes Dantés i z jedynym silnym postanowieniem - zemsty. "

pogodno_2

Wszyscy doskonale wiemy, jaka "mafijna grupa" przez 40 lat porywała w Hiszpanii dzieci rodzicom i umieszczała je w poprawnych politycznie rodzinach ;)

jomar

Od samej formuły "poprawnych politycznie" puszczam, jak śpiewa mój idol-Krzysztof "Grabaż" Grabowski-egzystencjalnego pawia. Na portalu filmowym nie wchodzę w inne niż filmowe aspekty ;)

jomar

Słusznie! Ale uważam, że produkcja wcale by nie straciła, gdyby zamiast fikcyjnej mafii pokazano - jak w rzeczywistości - zinstytucjonalizowany proceder księży, lekarzy i zakonnic. Choć dla Hiszpanów to wciąż jeszcze trudny temat. Jak tłumaczył mi jeden z nich - może to dotyczyć każdego

jomar

A bez niedomówień?

jomar

A ja dziękuje Ci za ten wpis bo nic nie wiedziałam o takim wieloletnim procederze w Hiszpanii. Idąc tym śladem przeczytałam artykuł w Polityce pt "Tysiące Hiszpanów odebranych rodzicom" no i wow.. skala zjawiska mnie powaliła.
Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones