PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=717076}

Bez tożsamości

Sin identidad
7,5 397
ocen
7,5 10 1 397
Bez tożsamości
powrót do forum serialu Bez tożsamości

Witam. Jeżeli ktoś jest zainteresowany serialem to 1 odcinek z polskimi napisami jest juz na gryzoniu ulkapi :)

Picia_9

Ja jestem zainteresowany wszystkim co wrzucasz! Dzięki!

ocenił(a) serial na 8
Micz_3

Kolejne uzależnienie się szykuję. :)

Micz_3

Jak coś odcinki będą się pojawiać na gryzoniu ulkapi i na stronie abelhas.pt/ulkapibari

Picia_9

macie wszystkie pl :) dlugo szukalam go z napisami az w koncu ktos sie zlitowal i go przetlumaczyl :) jupi :P :P :)

zzuziaaa

a mozesz dac link do folderu gdzie wzucasz odcinki bo nie moge odnalesc

zzuziaaa

http://abe lhas.pt/ulkapibari/*e2*9c*94*e2*9c*94*e2*9c*bf*e2*9c*bf+SIN+IDENTIDAD+(Bez+to*c5 *bcsamo*c5*9bci)
http://cho mikuj.pl/ulkapi/*e2*9c*94*e2*9c*bf*e2*9c*bf+(Bez+to*c5*bcsamo*c5*9bci)+SIN+IDENT IDAD-free

zzuziaaa

a czy los protegidos i tierra de lobos bedą nadal tłumaczone ?

Micz_3

o czym jest ten serial???

agitar

OPIS: Maria, młoda prawniczka, dowiaduje się, że nie jest biologiczną córką swoich rodziców. Chcąc dotrzeć do prawdy, postanawia przeprowadzić śledztwo, które ujawnia, że po urodzeniu została porwana przez mafijną grupę zajmującą się handelem dziećmi. Cena prawdy jest zbyt wysoka - Maria trafia do więzienia prawie na drugim końcu świata. Po 13 latach, przechodząc przez wiele prób i trudności, wraca do Hiszpanii z nową tożsamością: Mercedes Dantés i z jedynym silnym postanowieniem - zemsty.

Picia_9

Warto obejrzeć?

Cudzoziemka87

Póki co jest średnie, historyjka zdaje się być wymyślona nieco na siłę. Osobiście wolałbym aby dotłumaczone zostały Los Protegidos i tierra de lobos niż rozpoczęto to.

Micz_3

Ja uwielbiałam Internat, Statek i Paco, oglądałam też Gran Hotel oraz Cienie Calendy (ten ostatni serial podobał mi się najmniej) i chciałabym jeszcze zobaczyć coś hiszpańskiego, ale mało seriali jest tłumaczonych.

Micz_3

Los Protegidos będzie we wrześniu z tego co wiem :)

użytkownik usunięty
Picia_9

Dziękuję za tłumaczenia SI Obejrzałam wszystkie odc. w oryginale i dla mnie serial jest rewelacyjny. Cieszę się, że teraz także i bez znajomości języka będzie można go ocenić :)

a same napisy gdzie można " znaleźć "

użytkownik usunięty
lambert3

Niestety nie wiem...

Picia_9

Właśnie zaczęłam oglądać, mam nadzieję, że nadal będzie tłumaczony. Bardzo fajne, że są napisy :***

Picia_9

Hej, czy serial będzie dalej tłumaczony?

Cudzoziemka87

Z tego co wiem to tak. Pewnie gdzies za tydzien będzie 8 odcinek :)

Picia_9

Super, bardzo się wciągnęłam w całą historię i teraz umieram z ciekawości ;) Z góry dziękuję tłumaczce!

Picia_9

Hej, masz jakiś kontakt z tłumaczką? Bo jestem ciekawa, czy będzie dalej tłumaczyć, minęło już sporo czasu...

Cudzoziemka87

Mówi, ze jest chora i dlatego tak wolno robi synchro. Niestety nie wiem na kiedy mniej wiecej planuje wrzucic. Trzeba czekac :/

Picia_9

Jak często pojawia się tłumaczenie kolejnych odcinków? Obejrzałam już wszystko, co było dostępne po polsku i nie wiem kiedy się spodziewać dalszej historii... :D

_M_M_

chyba rzadko, bo też już czekam i czekam, niepotrzebnie się wciągałam :(

Cudzoziemka87

Hahaha, to może wrócę do tego serialu na kolejnych wakacjach :D

_M_M_

JEST 8 ODCINEK ! ;D
http://abelhas.pt /ulkapibari/*e2*9c*94*e2*9c*94*e2*9c*bf+SIN+IDENTIDAD+(Bez+to*c5*bcsamo*c5*9bci)

Picia_9

wczoraj widziałam też na gryzoniu ulkapi, podziękowania dla tłumaczki i dla Ciebie za informowanie nas na bieżąco :*

Cudzoziemka87

A mam takie pytanie, aby obejrzeć ten serial muszę się zalogować na tej stronie co podajecie link?

Picia_9

Czy jest szansa, że ktoś będzie tłumaczył drugi sezon?

Cudzoziemka87

A masz namiary na drugi sezon?

Baal

Widziałam, że są na c h o m i k u odcinki z 2 sezonu, ale w oryginale. Chyba nikt się jeszcze nie podjął tłumaczenia :(

ocenił(a) serial na 9
Picia_9

Hej! Właśnie obejrzałam 1 sezon i też jestem ciekawa czy 2 sezon będzie tłumaczony? Bo faktycznie znalazłam go ale w oryginale... a niestety hiszpańskiego nie znam :/ jeśli nie ma po polsku to przynajmniej wiadomo czy napisy angielskie gdzieś można znaleźć? Serial jest świetny dlatego bardzo bym chciała obejrzeć 2 sezon

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones