PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=665898}

Biała królowa

The White Queen
7,2 8 572
oceny
7,2 10 1 8572
Biała królowa
powrót do forum serialu Biała królowa

Czemu wy chcecie George a za wszelka cene utopic. To najlepsza postac w calym serialu. Wiecie jak plakalam
jak go topili. LZY SAME MI LECIALY.

justyna_bo_33

fakty historyczne, niestety

kahna_filmweb

Żeby połechtać widza mogli przy adaptacji pójść jedną z dwojga ścieżek konfabulacji: zrobić z George'a gnojka, albo ocalić go przed śmiercią ;)

ocenił(a) serial na 10
justyna_bo_33

To może polecę Ci "Filary ziemi", w których też grał i to rolę naprawdę wredną i złą.

Mandragora_6

O, dziękuję. Tylko, że już widziałam "Filary" i obawiam się, że znam na pamięć ;)

ocenił(a) serial na 10
justyna_bo_33

Czyli tak jak ja :D i mimo wszystko kiedyś przy okazji znowu obejrzę :D

Mandragora_6

Szczerze to mam przesyt "Filarów ziemi", "Białej królowej" i "Rodziny Borgiów" - póki co nie wracam. :)

użytkownik usunięty
justyna_bo_33

A oznaczyć, że to spojler to już trudno? Dzięki wielkie.

To chyba znany fakt historyczny? Więc po co wprowadzać suspens, że twórcy go mogli zmienić?
Pozdrawiam.

użytkownik usunięty
justyna_bo_33

Fakt czy nie, użytkownik dodający post, który może znacząco zdradzać fabułę jest zobowiązany oznaczyć, że to spojler.

justyna_bo_33

Właśnie odkryłam ten serial i błagam o spoiler:

Kto go utopił i dlaczego?! Jestem po 5 odcinku, właśnie Edward udusił starego Henryka i zastanawiam się - kto miałby powody, by chcieć śmierci George'a? Chyba że Edward mu nie ufa...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones