PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=149697}

Bia - czarodziejskie wyzwanie

Majokko Megu-chan
7,5 535
ocen
7,5 10 1 535
Bia czarodziejskie wyzwanie
powrót do forum serialu Bia - czarodziejskie wyzwanie

Szukałam sama ale poddałam się. Problem w tym, że nie znam tytułu, jedynie pamiętam fabułę bo było to przed wiekami.

Poszukuje odcinka, w którym jakaś dziewczyna czarownica ucieka ze świata czarów by być ze swoją matką, która została skazana na banicję. Gdy jednak królestwo czarów zmusza tą dziewczynę do powrotu do akcji wkracza Bia.

Skazaną na banicję i pozbawioną magicznych mocy matkę tamtej dziewczyny Bia chce nauczyć jednego zaklęcia by mogła znów wejść do krainy czarów i znów być ze swoją córką. Niestety ma to swoją cenę Bia raz na zawsze musi się pożegnać z zaklęciem, które odda tamtej byłej czarownicy. Decyduje się na zaklęcie wody.

Gdy królestwo czarów dowiaduje się o tym, wyzywa Bię na pojedynek, żądając by jako kandydatka do tronu ugasiła ognisty krąg, który stworzono wokół niej.
Bia jest szantażowana i w pewnym sensie torturowana. Przez to, że nie chce znów odebrać zaklęcia wody tamtej kobiecie, ognisty krąg ciągle się zmniejsza tak by po kolejnej odmowie strażnik z krainy czarów zamknął ognisty krąg i spalił Bie żywcem. ( w tym odcinku nawet Noma chciała uratować Bie)

Oczywiście po tym przychodzi królowa Krainy Czarów, wskrzesza Bie z popiołów i pozwala córce zamieszkać z matką na ziemi.

Pamiętam ten odcinek do tej pory ale ktoś wie jaki to miało tytuł ??? Z góry dzięki za odpowiedz.

eowine

Witaj, Znalazłaś może już odc Bii w sieci? Chciałabym obejrzeć, ale niestety nawet po angielsku ich nie znalazłam.

niunia

Dokładnie też mam ten problem. Trochę zapomniałam już o tym odcinku... ale jeśli ktoś choć tytuł pamieta to było by genialnie.

ocenił(a) serial na 10
eowine

Odcinek 48 Piosenka wiatraczka

Daniela_Lujan_87

OMG! Dziękuje Ci bardzo! Bardzo dziękuje:)

ocenił(a) serial na 10
eowine

odcinki są na y o u t u b e po włosku i po polsku na c h o m i k u

Daniela_Lujan_87

Niestety dla mnie pozostaje tylko wersja z yt. Mniej więcej wiem o czym jest:)
Z tego drugiego nie korzystam:)
Ale dziękuje.

ocenił(a) serial na 10
eowine

ja też oglądam na yt, da się zrozumieć :)

ocenił(a) serial na 10
Daniela_Lujan_87

A pamiętacie Królewnę Śnieżkę, z poloni 1 jest po polsku na yt, też fajna bajka, jedna z moich ulubionych z dzieciństwa :)

Daniela_Lujan_87

pamietam śnieżkę:)
Była taka przerażająca. I to zaklecie tęczowe zamykające chatkę krasnali.

eowine

Mogę udostępnić odcinki takie jakie mam :P

Jerychoo

Super:)

Daniela_Lujan_87

Hej :) Śnieżkę o której mówicie macie tu: http://www.filmweb.pl/serial/Kr%C3%B3lewna+%C5%9Anie%C5%BCka-1994-224780 oraz na mojej stronie na facebooku https://www.facebook.com/TheLegendOfSnowWhite zapraszam :)

ocenił(a) serial na 10
eowine

Odcinek, który kilka lat temu szukałaś, właśnie został wczoraj wyemitowany na Polonii 1 :)

v_12

Aha

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones