12 odcinków
8,0 2 709
ocen
8,0 10 2709
555
chce zobaczyć
{"type":"film","id":385781,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/Black+Lagoon%3A+The+Second+Barrage-2006-385781/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum serialu Black Lagoon: The Second Barrage
 • introverder667 ocenił(a) ten serial na: 7

  Moja ulubiona postać to (kontynuacji 5 odcinkowej nie widziałem jeszcze - podobno słabsza) Balalaika myślę zdecydowanie. Jest mroczna, zabójcza, pociągająca, tajemnicza, zimna i skuteczna, a jednocześnie na swój pokręcony sposób fair wobec tych, którzy ją szanują..

 • introverder667 Nie będę oryginalny i powiem, że Revi.
  Doceniam każdy aspekt tej postaci! Dla mnie to wręcz ideał jeśli chodzi o takie zabójcze chłopczyce.
  Począwszy od wyglądu, nie jest to kolejna anorektyczka którą nie wiadomo jaką mocą trzyma broń palną, dizain jest niesamowity a autorzy nie szukają pretekstu by wyskakiwała seksownymi pozami.
  I charakter, najlepsza jej część, który jest wręcz ucieleśnieniem psychopatycznej zabójczyni. Który tym bardziej się ukazuje, po przez relacje z Rockiem.
  Bez Rocka, jej relacji z nim, różnicy poglądów i tej "ochrony delikatności Rocka", może nie od razu ale stałaby się głównie, fajnie wyglądającą panią z dwoma pistoletami która czasem przeklnie i nic do fabuły nie wniesie. Jako pojedyncza postać... nie widzę tego. A przynajmniej, nie długo.

  Choć Balalaika jest u mnie na drugim miejscu. To ona jako pojedyncza postać radzi sobie lepiej.

  A trzeci jest Rock. Mimo tego jak skakała jego osobowość w sez.1 (ale odkryłem czemu tak był). Brakuje mi w nim takiego faktycznego powodu dla którego został w BL, co by mu nadało większej głębi, tak jak w przypadku Revy i Balalaiki.