PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=396030}

Brama piekieł

Darker Than Black - Kuro no Keiyakusha
7,9 5 818
ocen
7,9 10 1 5818
Brama piekieł
powrót do forum serialu Brama piekieł

Cos innego

ocenił(a) serial na 10

Znacie jakies inne anime o podobnym klimacie? Bo to mi sie bardzo podobało ^^

użytkownik usunięty
kurasza

6 lat minelo od twojej wypowiedzi i wciaz brak prownan :D XD

ocenił(a) serial na 8

Może Ryoko's case file ?

użytkownik usunięty
bula73

jakbys to ocenil w porownaniu do bramy piekiel? lepsze gorsze srednie, nudzi po jakims czasie cyz ?

ocenił(a) serial na 8

hmmm mi bardzo przypadło do gustu ale to o niebo lżejszy temat, nawet trochę komediowy ale to solidna propozycja
szkoda że seria ma tylko 13 odcinków...

ocenił(a) serial na 7
kurasza

Może psycho-pass, hmm?!

kurasza

Obczaj „Wolf's Rain" tego samego studia.Bardzo podobny,ciężki,postapokaliptyczny klimat zmieszany z fantasy,sci-fi i lekką (bardzo,bardzo lekką) dozą surrealizmu.No i tam też mamy zajeb*ście napisane postaci tajemniczego pochodzenia.W ogóle BONES jak zauważyłem,to w tych dwóch animcach ma podobną stylistykę-Miasta otoczone gigantycznymi murami (Tutaj chronią przed Bramą,w WR chroniły miasto przed śniegiem i zamieciami [prawdopodobnie]) Postaci Fantastyczne/z tajemniczym rodowodem (Tutaj mamy Syndykat-Heia,Yina,Huang i Mao.W „Wolf's Rain" mieliśmy głównych bohaterów-wilki upodabniajace się do ludzi: Kibę,Hige,Tsume i Toboe).Można by było dodać jeszcze jakiegoś naukowca/kogoś z władzy,próbującego dociec prawdy o bohaterach (W DTB była to Misaki Kirihara,w „WR" Cher Degre).

Ogółem trochę się rozpisałem,ale warto zobaczyć.Mnie osobiście wciągnęło tak,że przez kilka dni obejrzałem wszystkie 31 odcinków.Polecam.

kurasza

Black Bullet?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones