PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=430668}

Breaking Bad

8,8 294 701
ocen
8,8 10 1 294701
8,7 32
oceny krytyków
Breaking Bad
powrót do forum serialu Breaking Bad

Od kilku dni zwlekam z obejrzeniem ostatnich ośmiu odcinków, czyli sezon 5b. Czy warto? W gruncie rzeczy mogę też uznać, że Hank nie znalazł książki w kiblu i serial się w ten sposób kończy. Czy jest to alternatywny koniec? Smutne to. :-(

ocenił(a) serial na 10
adam_zielinski_7121

Tak- bardzo warto.
W sumie to będą najlepsze odcinki ponieważ ta genialna historia będzie dobiegać końca- ja miałam milion znaków zapytania odnośnie tego, jak to zakończą. Będzie mnóstwo zwrotów akcji, powiązań dotyczących wcześniejszych sezonów i cała fala emocji- po każdym odcinku w sezonie 5b dochodziłam do siebie mega długo haha. To trzeba zobaczyć- w końcu to zakończenie najlepszego serialu ever!

ocenił(a) serial na 9
adam_zielinski_7121

jestem właśnie po - świetnie się zakończyło. tylko odnoszę wrażenie, że twórcy zapomnieli o [UWAGA SPOILER] ochroniarzu Saula? Pinkman chyba też o nim zapomniał wspomnieć ;) Dało się to rozegrać inaczej, bo przecież nikt poza Hankiem nie był wtajemniczony w tą operację... Wystarczyło chyba żyć dalej?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones