powrót do forum 1 sezonu
  • Porter788 ocenił(a) ten serial na: 2

Standardowo nie na jakość tylko na ilość.... Zmusiłem się do 2 odcinków i to jeszcze przewijałem by mi Iq nie spadło. Może to śmieszy 12 latków ale ich to kupa na bucie kolegi śmieszy jak na trawniku wdepnie... No to taki ten serial

• Porter788 Obejrzałam jeden odcinek i sobie odpuściłam dokładnie z tych samych powodów. Jezeli ktos obejrzy do końca i powie ze serial sie zmienił i jest lepszy to moze sie skusze na kolejne odcinki

• paolaz Dzięki za te opinie, nie będę w takim razie marnować na to czasu.

• paolaz Zmienia się, ale na gorsze. Każdy kolejny odcinek gorszy od poprzedniego. Pół godziny ciągnie się jak dwie, a od połowy sezonu elementy z założenia humorystyczne to taplanie się w najgłębszym szambie, jakie kiedykolwiek można było zobaczyć w sitcomie.

• Smoczy ocenił(a) ten serial na: 4

Porter788 Niestety, jako miłośnik piwa spodziewałem się czegoś zupełnie innego niż to co zaserwowali, mam nadzieję, że drugi sezon nie powstanie. Pomysł był świetny, niestety wykonanie tragiczne.

• Porter788 sikanie do kadzi, upijanie zwierząt, żarty z religii, publiczna masturbacja, śmiechy z penisów, dodawanie kału do wszystkiego - z kufla zostało wyłącznie dno.