PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=328341}

Brzydula Betty

Ugly Betty
6,7 15 760
ocen
6,7 10 1 15760
6,0 4
oceny krytyków
Brzydula Betty
powrót do forum serialu Brzydula Betty

BETTY AMERYKAŃSKA JEST NIEPORÓWNYWALNIE LEPSZA!!!
polska wersja jest sztuczna i wzorowana na wenezuelskiej TELENOWELI !!! ( polacy przecież lubują sie w telenowelach )!! ZATO AMERYKAŃSKA UGLY BETTY to świetny serial i jedynie temat jest zaczerpnięty z oryginału !! genialna obsada WILHELMINA NAJLEPSZA !!! śmieszne dialogi i wspaniały scenariusz!!! polska ula się chowa DO BETTY !!!!

londontown

ja tam bardzo lubię polską wersję, ale nie wątpię, że amerykańska jest lepsza - znajdźcie mi choć jeden polski serial, który odpowiadałby amerykańskim standardom. Tam mają po prostu lepszych aktorów i w ogóle. Porównajcie sobie chociażby 'CSI' i nasze 'W11'

bones1995

BETTY AMERYKAŃSKA JEST NAJLEPSZA !!!!!!!!! PRZYNAJMNIEJ ODBIEWGA POZIOMEM OD KIEPSKIEJ TELENOWELKI I TYLE

londontown

macie racje popieram. Betty amerykanska jest rewelacyjna, polskiej wersji nie moglam zniesc tesj sztucznosci

ocenił(a) serial na 8
ewunka2004

popieram . Amerykańska o wiele lepsza , gdyby nie było pshemka i violki polska wiałaby nudą;p

bones1995

CSI i W11, świetne zestawienie :)

londontown

I tak najlepszy jest oryginał i basta.

Vickynella

dokładnie, Betty amerykańska jest fenomenalna! Ma klasę!!! :D Uwielbiam ją i wszystkich pozostałych bohaterów!

rosaria

Ja miałam na myśli ORYGINAŁ. Kolumbijski.

Vickynella

O, to przepraszam;)

rosaria

Nie ma za co =)

londontown

Nie na wenezuelskiej, tylko kolumbijskiej. Amerykańska Betty tez jest wzorowana na tej telenoweli.
Ale zgadzam się, że każda wersja jest lepsza od polskiej. Chociaż i ta miała swoje lepsze momenty.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones