PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=692263}

Man From the Stars

Byeol-e-seo on geu-dae
8,0 2 111
ocen
8,0 10 1 2111
Byeol e seo on geu dae
powrót do forum serialu Byeol-e-seo on geu-dae

Nie wiem jak Oni to robią, że z najbardziej idiotycznego pomysłu na scenariusz potrafią zrobić taką perełkę. Długo zwlekałam z obejrzeniem bo jak przeczytałam opis o 400letnim kosmicie który zakochuje się w aktorce to wybuchłam śmiechem:) No takiego banału dawno nie widzialam...tymczasem...serial jest rewelacyjny! Absolutny must watch dla każdego wielbiciela dram. Wszystkie postacie świetne...a główna bohaterka to fenomen. Cudowna! Ji Hyun Jun zagrała naprawdę koncertowo. Polecam ogromnie jeśli ktoś jeszcze nie widział.

ocenił(a) serial na 9
klaudia2251

Mam identyczne wrażenia, tylko same opinie bardzo chwalące tę dramę zachęciły mnie do włączenia pierwszego odcinka i to dopiero przy trzecim podejściu, bo wcześniej zawsze jednak decydowałam się na jakąś inną dramą, a ona jest CUDOWNA. Tak jak tu to ja się dawno nie uśmiałam, momentami wzruszyłam i zdenerwowałam :) A główna bohaterka jest chyba pierwszą w historii, która niby jest irytująca i powinna mnie denerwować, ale jest w tym tak urocza i momentami przeinteligentna, że nie denerwuje a naprawdę śmieszy.
Duży plus za to, że do końca nie można było się domyślić zakończenia, nawet jeśli ogólny zarys w głowie miałam :) A scenki pod koniec każdego odcinka FENOMENALNE, tam już na każdej albo się płakało ze śmiechu albo gardło ściskało ze wzruszenia ;)

ocenił(a) serial na 9
aniula1912

Dkoładnie tak..zazwyczaj bohaterki tego typu są irytujące do granic mozliwości, tutaj scenarzyści stworzyli unikat:)

klaudia2251

Proszę o jakikolwiek namiar w Internecie na tę historię, abym mógł sobie obejrzeć ten serial i rozczulać się z zachwytu podobnie jak Wy to czynicie.

ocenił(a) serial na 9
avitt

Po angielsku jest na wielu stronkach jeśli chodzi o polskie napisy to na viki z tym, że teraz bez opłaty trzeba oglądać z irytującymi reklamami.

ocenił(a) serial na 7
avitt

dramaqueen szukaj pod tytułem you-who-came-from-the-stars
lub drama-online szukaj pod tyt. .you-came-from-the-stars-mezczyzna-z-innej-planety

W przypadku drugiej stronki większość odcinków jest podlinkowana na viki - u mnie na viki bez problemu oglądałam i właśnie obejrzałam ostatni odcinek.

ocenił(a) serial na 9
klaudia2251

Też bardzo mi się podobała. Fabuła interesująca, wątki drugoplanowe ciekawe. Aktorzy i kostiumy świetne. Jedna z moich ulubionych dram. Również polecam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones