PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=692263}

Man From the Stars

Byeol-e-seo on geu-dae
8,0 2 109
ocen
8,0 10 1 2109
Byeol e seo on geu dae
powrót do forum serialu Byeol-e-seo on geu-dae

PODOBNE

ocenił(a) serial na 9

Czy zna ktoś dramy o podobnym poczuciu humoru? Ogólnie komedia + romans.

Tutaj główna bohaterka skradła mi serce i naprawdę się dziwię ale nie irytowała mnie pomimo specyficznego zachowania :) W tej chwili oglądam np. "Prosecutor Princess" ale ten humor mnie raczej irytuje i w ogóle nie bawi, podobnie jakoś "secret garden", który domyślam się, że powinien rozśmieszać mnie do łez tylko w kilku scenach rzeczywiście to robił, a bardziej bawiły nawet komentarze na "viki" niż same sceny.
Bardzo zabawne były też dla mnie "emergency couple" i momentami "boys over flowers".
Także czy zna ktoś dramy zabawne, ale w których głowni bohaterowie nie są idiotami irytującymi widza (choć tu w "You who came from the stars" głowna bohaterka niby na pozór głupia i irytująca to jednak skradła moje serce).

Z góry dziękuję za podpowiedzi! :)

ocenił(a) serial na 8
aniula1912

Gorąco polecam serię Reply ;) do tej pory wyszły 3 - 1997, 1994 i 1988.
Specyficzna drama, specyficzny humor i przede wszystkim..... przegenialni rodzice i koza.

Wszystkie można znaleźć z polskimi napisami.

ocenił(a) serial na 9
aniula1912

Seriale podobne do tego: What's wrong with secretary Kim, The legend ot the blue ssea

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones