PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=110868}

Carnivàle

7,9 8 524
oceny
7,9 10 1 8524
8,3 3
oceny krytyków
Carnivàle
powrót do forum serialu Carnivàle

Carnivale

ocenił(a) serial na 10

Mam takie pytanie do obeznanych z serialem czy warto go kupić bo zastanawiam sie nad kupieniem Carnivale lub Sześc stóp pod Ziemią.

ocenił(a) serial na 10
jack_2

Tego drugiego serialu nie oglądałam nigdy, ale muszę Cię uprzedzić, że Carnivalle nie jest typowo komercyjnym serialem jak np. Lost czy Prison Break, nie każdemu ta niekonwencjnalność przypada do gustu. To po pierwsze, a po drugie: serial w pewnym sensie nie został dokończony. Zakoncznie drugiego sezonu, po którym przerwano produckję nie jest dla wielu osób satysfakcjonujące, bo to tak jak by matka czytała Ci bajkę w dziecinnstwie, urwała w najciekawszym momemencie i nigdy nie dokończyła(choć to połowa biedy, bo ksiązkę możesz doczytać sam za kilka lat a filmu raczej nie dokonczysz ;)). Ma też to swoje plusy, bo lepsze są domysły niż zwalone zakonczenie. No, a jeśli chodzi o moją opinię: serial świetny. Mam go całego od 3 miesięcy od dysku i nie mam serca zrobić erase'a bo czasem tak z sentymentu przeglądam sobie niektóre odcinki (niektóre sceny oczywiście ;]) pozdrawiam

ocenił(a) serial na 9
jack_2

Jeśli chodzi o mnie, to nie oglądałam "Sześć stóp pod ziemią". Wiem natomiast dużo o Carnivale- obejrzałam sezon pierwszy i drugi. Jest to z pewnością świetny film, posiadający swój klimat i tajemniczość. Jak słusznie stwierdziła Nemezis, nie jest to komercyjny film, z dużą ilością efektów specjalnych, ani tym podobnych. Jednak są w nim świetne zdjęcia i obsada aktorska. Gorąca polecam i pozdrawiam.

jack_2

A nie lepiej je ściągnąć? Ja ściągałem Carnivale, jestem nim zachwycony i gdybym nie miał innych wydatków, kupiłbym te dwa sezony, chociażby po to, żeby móc je przeglądać w przyszłości. Ale nie kupiłbym żadnego serialu przed jego obejrzeniem - wolałbym ściągać (i szerzyć piractwo ;P).

jack_2

Carnivale jeszcze nie oglądałem, ale za to sześć stóp pod ziemią tak, serial jest rewelacyjny, proponuje ci obejżeć po 5 odcinków z każdego serialu i wtedy zdecyduj, i tak pewnie wybierzesz sześć stóp pod ziemią bo wątpie żeby ten Carnivale był aż taki dobry, zresztą dzisiaj się sam przekonam.
Pozdr.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones