PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=647835}
8,0 13 784
oceny
8,0 10 1 13784
Chicago Fire
powrót do forum serialu Chicago Fire

... chcę w spokoju obejrzeć odcinek, ale historie w nim są tak niesamowicie emocjonalne, że uryczę się jak dziecko, i muszę przerwać seans żeby poszukać chusteczek.

I za to go właśnie kocham. 10/10
Niech seria Chicago trwa po wieki!

ocenił(a) serial na 10
mistrzyniF1

I to jest w tym serialu najpiękniejsze, że można się wyryczeć, wyśmiać, podziwiać go z różnych stron, a co najważniejsze nauczyć się żyć w sposób właściwy i w jaki sposób można czynić dobro nie tylko będąc strażakiem lub paramedykiem! :) Mam nadzieję, że ten serial skończy się dla mnie dopiero wtedy, gdy ja pierwsza umrę, bo nie wytrzymałabym ani jednego dnia dłużej wiedząc, że nie będą kręcili już nowych odcinków ;) Pozdrawiam :)

ChicagoFireD

Chicago fire jest najsłabsze z wszystkich części jesli chodzi o pokazanie pracy strażaków. Bardziej ten serial się skupia na życiu osobistym i sprawach pobocznych. W np. Pd tego nie ma, jest ciągle prowadzona sprawa.

mistrzyniF1

mnie jakby postac Dawson tak nie wkur... i Kelly'ego ruchajacego wszystkiego co ma cipe to moze bym sie w ktoryms momencie wzruszyla

ocenił(a) serial na 10
mania19

fakt, Dawson to koszmarek CF...

mistrzyniF1

Szkoda, ze jej jeszcze nie usmiercili

ocenił(a) serial na 10
mania19

Za to pewnie usmierca jej ojca z którym tylko ma problemy..i jej casey jej to mówi a ona ślepa niby ojciec ale jednak czasem powinna sluchac tych którzy widzą to z boku.
Ona wiecznie jakieś ale ma.a casey pewnie dostanie po dupie za to że wywyzsza się stopniem wyższym niż severade (czy jak to się tam pisze)..

ocenił(a) serial na 10
mistrzyniF1

zy moglbys mi powiedzic czy w chirurgach,castle,chcizgo fire,kosci,mentalista jest watek zycia prywatnego i milosci?bo ja nienawidze np ncis bo to nuda bez zycia prywatnego serial nie ma sensu.bede wdzieczna za odc o twojeje opini na temat tych seriali

ocenił(a) serial na 10
SarahGellar

W Chirurgach jest mnóstwo prywatnych wątków, ale widziałam tylko +/- 4 sezony, więc nie jestem na bieżąco co tam się aktualnie wyprawia. W Castle wątki są podzielone tak 50/50 - kryminalne sprawy i zwariowane życie Ricka. Ten serial ma bardzo fajnych bohaterów i przyjemny klimat, więc osobiście polecam. Kości ani Mentalisty nie widziałam, więc się nie wypowiem. Chicago Fire za to ma sporo wątków prywatnych/emocjonalnych/miłosnych/społecznych, często przestawionych z perspektywy remizy, strażaków, ale i ich życia prywatnego. Według mnie warto spojrzeć, bo pokrewne Chicago PD i Med skupiają się bardziej na sprawach medycznych i policyjnych, znacznie mniej tam wątków obyczajowych z życia postaci.

ocenił(a) serial na 10
mistrzyniF1

A jakie są twoje ulubione seriale?ps.czy Chicago fire jest proceduralne jak beznadziejne NCIS CSI czy piękna i ciekawe jak dobry serial.?thx

ocenił(a) serial na 10
mistrzyniF1

mam pytanie,czy serial trzma nadal poziom i kiedy bedzie sezon finałowy,bo zabiore sie za ten serial ale bylabym wdzieczna za odpiweidz

ocenił(a) serial na 10
SarahGellar

Hej, dla mnie po tylu latach ten serial dalej jest fantastyczny, nie umiem być obiektywna :) Niedawno cała seria o Chicago dostała kolejne 3 sezony, więc na pewno będzie minimum 11 pełnych sezonów (prawdopodobnie do ok. 2023r. ) Pozdrawiam!

ocenił(a) serial na 10
mistrzyniF1

jakie są twoje ulubione seriale?ps.czy Chicago fire jest proceduralne jak beznadziejne NCIS CSI czy piękna i ciekawe jak dobry serial.?

ocenił(a) serial na 10
mistrzyniF1

Będę wdzięczna za odpowiedź
A jakie są twoje ulubione seriale?ps.czy Chicago fire jest proceduralne jak beznadziejne NCIS CSI czy piękna i ciekawe jak dobry serial.?thx

ocenił(a) serial na 10
mistrzyniF1

Tez kocham ten serial nad życie,polecam kazdemu,KLASYK

ocenił(a) serial na 8
mistrzyniF1

Owszem Chicago Fire jest bardzo dobrym serialem,gdzie w każdym odcinku dzieje sie coś innego - nowego.Do tego aktorsko stoi na wysokim i poziomie i można sie zżyć z bohaterami i ich historiami.Tylko jedna rzecz mnie śmieszy...bar Molly ! Prawie wszyscy strażacy chodzą tam chlać browar i wshiskey,jakby codziennie był piątek a na drugi dzień praca, ktòra polega na ratowaniu ludzkiego życia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones