PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=647835}
8,0 13 764
oceny
8,0 10 1 13764
Chicago Fire
powrót do forum serialu Chicago Fire
ocenił(a) serial na 7
claudia_baranowska

Mi tam oni do siebie nie pasują własnie. Gabby i Casey to para która moim zdaniem powinna być razem i tyle. Petera lubię bardzo i ostatnio stał się moją ulubioną męską postacią, co za tym idzie, chciałabym zobaczyć go w jakiejś interakcji z inną kobietą niż Dawson. Szczerze to miałam nadzieję, na jakiś flirt z Sylvie, ale chyba nic z tego. Nie podoba mi się więc, że ostatnio Dawson i Mills znów mieli tę swoją scenę razem i cóż, jeśli scenarzyści powrócą do wątku ich romansu to chyba po prostu nie mają pomysłu na dalsze prowadzenie tej postaci..

ocenił(a) serial na 8
pietrusia

Zgadzam się, Gabby i Casey powinni być razem i mam nadzieję, że się pogodzą. Najlepiej by było, jakby Dawson znów została sanitariuszką, cały ten pomysł z nią jako strażakiem był poroniony. Na pewno nie powinna dłużej pracować z Mattem, mam nadzieję, że scenarzyści znajdą na to jakieś rozwiązanie. Po ostatnim odcinku nie wydaje mi się, żeby planowali jakiś come back dla Gabby i Millsa, myślę, że oni są po prostu przyjaciółmi, zresztą, nawet jak byli razem, to łączyła ich bardziej przyjacielska relacja, nie wyczuwało się między nimi żadnej chemii.

ocenił(a) serial na 10
Annika_on_fw

Tak naprawde to karetka bez Shay nie bylaby ta sama.Dlatego usmiercili Shay i wymienili sklad sanitariuszy. Pewnie wiele ludzi przestalo by ogladac CF gdyby Gabi byla bez Lesli w ambulansie.Jest bardzo fajny gif,ktory pokazuje jak po jej smierci Dawson patrzy na ostatnie podpisy w raporcie,i widzi jej podpis,za chwile patrzy na fotel pasazera a tam pusto. Oni zrobili to specjalnie i niech juz tak zostanie. Nie ma Shay,wiec nie ma Gabi w karetce.

ocenił(a) serial na 8
arabgirl

Jak dla mnie to niekoniecznie, przecież Gabby była bez Shay w karetce przez jakiś czas, podobnie Shay była z inną sanitariuszką. Raczej chodzi o to, że powrót do karetki byłby krokiem wstecz dla Dawson, skoro już została strażakiem, to powinna się przenieść do innej remizy albo cokolwiek, żeby nie pracować jako podwładna Matta, bo to ich przerosło.
A tak na marginesie, to uważam, że Dawson nie bardzo nadaje się do pracy w większym zespole, jest indywidualistką i zawsze musi się jakoś wybić, w karetce mogła się rządzić, a teraz trudno jej się podporządkować.

ocenił(a) serial na 10
Annika_on_fw

Ale Shay ZYLA,wiec sobie mogly byc osobno przez jakis czas.Teraz jej nie,i nie jest juz to samo.

claudia_baranowska

Też tak uważam. Casey średnio ją wspiera, jeśli chodzi o COKOLWIEK.

ocenił(a) serial na 8
claudia_baranowska

A mnie sie wydaje ze Herman zostanie porucznikiem i Casey odda mu dowodztwo lub co bardziej prawdopodobne dostanie przydzial w innej jednostce i sciagnie do siebie Gabi.. ew gabi przejdzie pod dowodztwo Kelly'ego :D

ocenił(a) serial na 8
laskowik91

ewentualnie zamkna watek Kelly'ego i zdecyduja ze wyjedzie za ta swoja zona z przypadku :P Casey przejmie dowodztwo w ratownikach a Herman wejdzie w miejsce Matta.. opcji jest duzo :)

użytkownik usunięty
claudia_baranowska

Ja uwielbiam parę Dawson and Mills

ocenił(a) serial na 9
claudia_baranowska

100% lepsza para niż połączenie Dawson&Casey. Nie rozumiem czym ona się tak fascynuje w tym Caseyim. Nudny jak flaki z olejem, ale to moja opinia. ;)

claudia_baranowska

Tylko Ty. Wedlug mnie postaci Dawson w ogole nie powinno byc w serialu

ocenił(a) serial na 10
mania19

Że tak wtrace dla mnie najlepsza postać to gabby i bez niej to by był zwykły serial o strazakach (co pokazuje zresztą 7 sezon) a porażka to była ta cała chili w karetce

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones