PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=628661}
7,9 837
ocen
7,9 10 1 837
Chihayafuru
powrót do forum serialu Chihayafuru

Sezon 3 spekulacje

ocenił(a) serial na 10

Wczoraj wyszedł 16 ep s2 i okazał się fillerem, niestety... Nasuwają się następujące wnioski;
Co z meczami Chihaya vs Shinobu i Arata? Co z pojedynkiem na nowego króla? No i przede wszystkim co z finałem meczy drużynowych? Półfinał trwał przez 3 ep więc spodziewam się że finał będzie trwał tyle samo o ile nie więcej. Jesteśmy na 16 ep a tyle musi się jeszcze wydarzyć, zwłaszcza że anime zakontraktowane jest na 26 ep. Osobiście liczę na 3 serię.
Im więcej Karuty tym lepiej :)

ocenił(a) serial na 10
ktyczynski

Dzisiaj uznałam, że mam dość czekania na tłumaczenie i zaczęłam oglądać po angielsku.
Jest 21 odcinek i niestety sądzę, że się wyrobią. Ale zawsze można liczyć na 3 sezon.
Gdyż celem Ayase jest zostanie królową, a nie sądzę żeby w tym roku była na tyle dobrą zawodniczką, by zostać najlepszą kobietą w karucie
na świecie :)
Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 10
susanstohelit

Manga jest nadal wydawana, w tej chwili jest na 102/112 chepterze :)

ocenił(a) serial na 10
susanstohelit

Obecnie jestem w tyle z dwoma ostatnimi ep co muszę szybko nadrobić, ale przykro mi to słyszeć :( Z drugiej strony 3 sezon murowany z dużymi nadziejami na 4 :)

Dobrze mieć kogoś kto śledzi też mangę :)

ocenił(a) serial na 10
ktyczynski

Tylko szkoda, że nie jest tłumaczona i jestem zmuszona podczas czytania używać translatora :)

susanstohelit

Też nie wytrzymałem na polskie napisy i obejrzałem po angielsku do 22 epa

<spoiler>

Niby 3-4 odcinki do końca i wygląda na to, że albo będzie sezon 3 albo Ayase nie zostanie królową .
Taichi nadal w grze , a po kartach było widać , że będzie już w finale
Chyba zawiodę się jeżeli skończą to tak szybko , będą musieli tyle wydarzeń naraz zakończyć . Nie widzi mi się to , no ale zobaczymy.

ocenił(a) serial na 10
militenk

Spoiler z mangi Ayase nie zostanie królową, oczywiście jest to smutna wiadomość, lecz nie dla nas.
Musi być 3 sezon :D

susanstohelit

25 ep i ... nic ?
Na początku jak przeczytałem tutaj informację myślałem, że będzie to ostatni odcinek 2 serii , ale po obejrzeniu zorientowałem się ,ze chyba jest coś nie tak i będzie jeszcze 26 odcinek .

ktyczynski

Czy wiadomo cokolwiek na temat odcinka specjalnego, który jeśli wierzyć harmonogramie na filmwebie był w połowie września. Jest gdzieś dostępny do obejrzenia"?

ocenił(a) serial na 8
karcianh

Nie wiem czy to pytanie aktualne ale zapodam link
http://www.kreskoweczki.pl/kreskowka/71930/chihayafuru-2_ova/ :D

Hammy

akurat obejrzałam już w wersji angielskiej jakiś miesiąc wcześniej niż się pojawiło na polskiej stronie, ale dziękuję. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones