PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=812539}

Chyłka

7,4 30 914
ocen
7,4 10 1 30914
5,0 4
oceny krytyków
Chyłka
powrót do forum serialu Chyłka

mała, twarda bestia w BMW jarająca fajki i słuchająca Ironsów

ocenił(a) serial na 7
krowodrzagorka

jak dla mnie to Aleksandra Popławska

ocenił(a) serial na 7
Przemyslaw_Zasada

Zgadzam sie .

Przemyslaw_Zasada

Ja Cię chyba zastrzelę ;P Tak mi przypasowała Twoja koncepcja, że teraz inaczej Chyłki sobie nie wyobrażam. Przeczytałam Twój komentarz z godzinę przed rozpoczęciem czytania serii. I koniec. Widzę gdzieś Popławską i od razu "O, Chyłka!". I ciul, że w książkach tak ją widzę, ale jak ja teraz serial obejrzę?! No gdzie tam Cielecka, skoro Chyłka, to mała brunetka jest?! Popławska i nikt inny?! Aż odnalazłam Twój komentarz, aby Cię o tym poinformować. Nie, nie wiem po co :P Ale zrób coś :P

krowodrzagorka

Agnieszka Dygant byłaby dobra w Prawo Agaty grała super, taka rola by do niej pasowała

Paulunia21

Dokładnie ! Cielecka może i z wyglądu, ale jakoś nie potrafię sobie jej wyobrazić w roli nieco narwanej Chyłki, chociażby przez sam jej ton głosu- jak dla mnie jest bardzo spokojny, opanowany i poważny, no kompletnie mi nie pasuje.

Paulunia21

Zgadzam się w 100 %

ocenił(a) serial na 7
krowodrzagorka

mi pasowałaby Katarzyna Warnke. Ale dajmy szanse Cieleckiej- dla mnie ona jest raczej mocno dystyngowana ale jest dobrą aktorką więc zobaczymy co z tego wyjdzie. Uwielbiam Chyłke i jestem bardzo ciekawa jaki będzie efekt

ocenił(a) serial na 6
paolaz

Widaż, że nie wiele ról Cieleckiej widziałes/łaś.........I w filmie i w teatrze. Proponuje nadrobić.

krowodrzagorka

Dereszowska powinna grać... Wyszczekana, wredna, autentyczna. Dzisiaj zobaczylam reklamę z Cielem polskim. PODZIĘKUJĘ. I co dalej! Hadryś zagra przezroczysta Kożuchowska? :(

krowodrzagorka

Zdecydowanie lepsza od cieleckiej.

krowodrzagorka

Jestem na TAK! Wolałbym Żukowską, jak na mój gust bardziej pasowałaby na Chylke. Zwłaszcza, ze jest młodsza od Cieleckiej, a Chyłka była w ciąży wg. książek. Jeśli wiec TVN „pociągnie” serie z Chyłka to Cielecka trochę nie bardzo pasuje do bycia w ciąży.
Cielecka mi pasuje na 80%, Żukowska na 95% :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones