Code Geass Gaiden: Bōkoku no Akito

2012 5 odcinków
Code Geass Gaiden: Bōkoku no Akito
7,5 530
ocen
7,5 10 530
489
chce zobaczyć
{"type":"film","id":594174,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/Code+Geass+Gaiden%3A+B%C5%8Dkoku+no+Akito-2012-594174/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum serialu Code Geass Gaiden: Bōkoku no Akito
  • Rachel3 ocenił(a) ten serial na: 7

Od razu uprzedzam, że oglądałam go w rawie, więc nie wszystko do końca rozumiałam ^^' Do
    głowy wpadła mi jednak pewna teoria na temat fabuły, zwłaszcza biorąc pod uwagę sceny z
    pociągu i bodajże ostatnią z całego odcinka.

Jeśli ktoś nie oglądał i nie przeszkadza mu spoiler, to wyjaśniam: W pociągu jedzie Suzaku oraz
    osoba bardzo podobna do Leloucha, z zasłoniętym lewym okiem, która w pewnym momencie
    roztrzęsiona prosi go o wodę. W ostatniej scenie z kolei wysiadają już z pociągu i postać
    Lelouchopodobna zachowuje się jak arystokrata.

Moja teoria-wyjaśnienie tego: Wiemy, że spin-off ma dziać się pomiędzy pierwszym i drugiem
    sezonem CG, ale nie wiemy, w którym momencie dokładnie. Wcale nie ma pewności, że
    Lelouch wrócił już do Japonii po tym, jak Suzaku zaprowadził go przed oblicze Imperatora. Sądzę,
    że wręcz przeciwnie, właśnie od niego wracają. Co więcej, Lelouchu ma nadpisane
    wspomnienia, ale jeszcze nie tak, by uważał się za zwykłego ucznia. Możliwe, że jego Geass jest
    potrzebny Imperium do czegoś w Europie, więc Imperator stworzył mu fikcyjną tożsamość
    jakiegoś brytyjskiego ważniaka. Jeżeli C.C. przy tym nie ma, to nie może potem przekazać tych
    wspomnień Lelouchowi.

Jak sądzicie? Na ile coś takiego jest prawdopodobne? Jestem ciekawa opinii :)

• LoriLorcia ocenił(a) ten serial na: 7

Rachel3 tak, jestem przekonana, że to Lulu. on jest jakimś dowódcą w tej serii, kimś dość istotnym. Imperator lub ktoś z rodzinki zapewne miał w tym swój cel, żeby go wykorzystać, a raczej jego niesamowite, taktyczne umiejętności. zmienili mu wspomnienia, tożsamość.
    Suzaku dość posępnie na niego patrzył, więc widać, że ma do niego jakiś uraz... w końcu okazał się być Zero. ;)

• LoriLorcia gdzie można oglądnąć 3 i 4 odcinek ?

• Rachel3 ocenił(a) ten serial na: 7

prezident Jeszcze nigdzie :) Odcinek 3 ma mieć premierę w tym roku, a 4 chyba 2015...

• LoriLorcia ocenił(a) ten serial na: 7

prezident Rachel ma rację. ;)