PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=856323}

Coyote

6,3 301
ocen
6,3 10 1 301
Coyote
powrót do forum serialu Coyote

Ale ten serial śmierdzi poprawnością polityczną.

WTTW_FILM

Jedyne co smierdzi to twoja nieskoncozna glupota.

master_of_vinyl_donuts

oooo widzę że lewacy już przyszli

""Coyote" to historia Bena Clemensa (Michael Chiklis), który po 32 latach pracy jako agent patrolu granicznego jest zmuszony pracować dla ludzi, których przez całą swoją karierę zawodową starał się trzymać z dala od Ameryki. Teraz żyjąc po meksykańskiej stronie granicy, Ben zaczyna kwestionować swoje poglądy na świat oraz dotychczasowa ideologię."

czyli mamy:
-agenta patrolowego który 32 lata zapobiegał nielegalnym emigrantom z Meksyku.
-Przedstawioną sytuację w której taka osoba jest w stanie zmienić poglądy


Wcale nie śmierdzi jak poprawność polityczna XD Wcale.
Żeby nie było, może serial będzie dobry, może będzie dobrze zagrany, może nawet będzie ciekawy, no ale, papka polityczna musi być wszędzie :P

WTTW_FILM

Chlopie dla takich jak ty wszystko jest poprawnoscia polityczna, modne slowo, ktorego nie rozumiesz.
Czyli jesli ktos przechodzi na druga strone barykady pod wplywem nie do konca zaleznych od tej osoby czynnikow, to nie ma prawa zmienic zdania o danych ludziach, nacjach itd, bo to juz jest dla ciebie poprawne politycznie, no kurla zara mnie smiech ogarnie. Z tego co widac, to jednak on bedzie zmuszany do pewnych dzialan, wiec tym bardziej 2ga strona bedzie nacechowana pejoratywnie, czyli to jest wlasnie serial anty poprawny politycznie.

master_of_vinyl_donuts

Zobaczymy jak to będzie wyglądać, na razie z opisu można wywnioskować że polityczna sieczka. Jeśli faktycznie obie strony będą pokazane godnie, czyli wiesz, serial przedstawi to co jest złe i dobre po obu stronach to ok. Ale czuję że to będzie coś w stylu "Bidni meksykanie, złe usa i zły kapitalizm". dodatkowo, serial pojawia się w takim a nie innym okresie.

WTTW_FILM

W takim razie Green Book tez jest filmem poprawnym politycznie, bo glowny bohater zmienia swoje nastawienie do czarnoskorych ktorych tak nienawidzil... Nie liczac tego, ze ten film jest oparty na faktach.

Damiann17

Możesz zmienić swoje nastawienie kiedy nie lubisz całej grupy ludzi przypisując każdemu negatywne cechy, a poznasz jednostkę reprezentującą tą grupę która zaprzecza twoim poglądom, to dość personalne nastawienie i nie wiem czemu dałeś to jako przykład ponieważ zmiana poglądów względem ogółu i jednoczesna zmiana nastawienia z "nienawidzę wszystkich" na "w sumie to się myliłem, są jednak wśród nich spoko ludzie" to nie to samo co "nienawidzę wszystkich" na "on mnie przekonał teraz wszystkich uwielbiam".

WTTW_FILM

"w sumie to się myliłem, są jednak wśród nich spoko ludzie" - Tyle tylko że właśnie z zwiastuna wynika pomógł jednej Meksykance która błagała go o pomoc po drugie z tego też powodu jego rodzina jest w niebezpieczeństwie, wiec tym bardziej teraz nie zapała do nich sympatią a Meksykanie i nie też nie zostaną pokazani jako ci bidni jak to wspominałeś ;) Uważam szykuje się serial wart uwagi.

buterfly

Zobaczymy jak wyjdzie, może się mylę.

WTTW_FILM

Osobiście mam dobre przeczucia :)

WTTW_FILM

No cóż niektórym, to się zawsze wszystko z dupą kojarzy, takie skrzywienie zawodowe.

mr_oziu

co xd?

WTTW_FILM

Umyłeś chociaż nogi?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones