PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=705938}

Doctor Stranger

Dag-teo i-bang-in
7,8 1 040
ocen
7,8 10 1 1040
Dag teo i bang in
powrót do forum serialu Dag-teo i-bang-in

Wrażenia po finale?

ocenił(a) serial na 8

Dwa miesiące z dramą za mną;p Na każdy odcinek czekałam z niecierpliwością, a może nawet bardziej na moment gdy napisy angielskie nareszcie osiągały wartości zbliżone do
100%, nie miałam cierpliwości by czekać na polskie, ale pewnie jeszcze wraz wrócę za jakiś czas do dramy i polskich napisów;p
Wczoraj obejrzałam finał, i powiem tak...dość zręcznie z tego wybrnęli, ale ja czuję nadal jakiś niedosyt. Drama kończy się tak pięknych happy endem, że to aż nierealne.
Kilka kwestii pozostaje dla mnie niejasnych...jak np. skąd się wzięła Lee Chang-Yi, wiemy, że jest z NK, i ściąga stamtąd swoją matkę, ale nie ma wyjaśnionej kwestii skąd ona
się wzięła, a czasami zachowuję się jak rodowita SK, gdy tylko pada podejrzenie że dr Han może być Jae-Hee, to już chwilę później zastanawia się czy nie donieść na nią na
policję, z podejrzeniem o szpiegostwo. xD
Wydaje mi się, że sama operacja prezydenta to też trochę niewypał, przez całą dramę miał to być punkt kulminacyjny, który miał o rozstrzygnąć cała sprawę, ale ostatecznie wyszło
jakoś bez polotu, Scena z premierem również przewidywalna aż do bólu. A w dramatycznej scenie na moście, zaczęłam się śmiać, niedowierzałam w to co zaserwowali nam
scenarzyści xD Zdecydowanie na plus oceniam za to scenę w windzie;)
Drama dostaje ode mnie 8/10, ale bardziej ze względu na początkowe odcinki, które naprawdę trzymały wysoki poziom. Uważam, że mimo pięknej historii jednak między parą
Hoon - JaeHee nie było wystarczającej chemii, ale też z drugiej strony cieszę się że nie sparowali go na siłę z SooHyun.

ocenił(a) serial na 8
Tookasumi

O ładnie ujęłaś to co siedziało mi w głowie. :) Ostatnie 4 odcinki dla mnie były koszmarne. A scenę z mostem pozostawię bez komentarza.. Jedno wielkie WTF na końcu. Miałam nadzieję, że JaeHee umrze, a Hoon przeżyje i zwiąże się właśnie z Soo Hyun. SH przecież nie kochała Jae Joon, a na końcu co - są RAZEM... Czekam na coś nowego z LJS i oby z lepszym zakończeniem.

sandra0808

zgadzam się w 100% z Toba.

ocenił(a) serial na 4
iDontKnowxd

Najgorsza drama koreanska jaka widziałem, Himalaje bzdur. Jedyne co mnie ucieszylo, to ze Doktor Hoon i Jae Hee znow mogli być razem.

ocenił(a) serial na 9
Szybszy

to mało widziałeś;d

Szybszy

nie znasz sie.

ocenił(a) serial na 4
iDontKnowxd

Przepraszam.

Szybszy

Wybaczam ;)

Tookasumi

Zdecydowanie początek lepszy niż koniec :/

bliss6

blissku, a widziałaś I can hear your voice ?Bo już nie pamiętam, a nie chce mi się grzebać w naszych rozmowach ;) Jong-Suk Lee w roli głównej :P Doctor Stranger nie widziałam i na razie oglądać nie będę ( za dużo innych na liście :P ), ale w I can hear your voice im głębiej w las, tym lepiej :)

anetka71

Oglądała i nawet mam ocenione na 10 ze względu na: akcję, postać Soo Ha(LJS)<3 parę Hye Sung&Soo Ha i muzykę ;) Hmm lubię tą dramę <3

ocenił(a) serial na 6
Tookasumi

Zaczęło się świetnie. Potem było gorzej i gorzej, milion absurdów. Ale mimo wszystko jestem zadowolona z końca. Od początku kibicowałam Hoonowi i Jaehee; nawet mimo tego, jak bardzo ona kręciła, szczególnie pod koniec. W końcu dramowy schemat - dawna miłość, nie mogę zapomnieć, jednak mogę, miłość do grobu z nową laską - został przełamany. W tym wypadku cieszę się, że ich miłość przetrwała.
No ale niestety jeden wątek dramy nie ratował. Szczególnie jestem zawiedziona tematami związanymi z Północą. Według mnie to był dobry pomysł na dramę i nawet nieźle go prowadzili na samym początku. No ale niestety...

ocenił(a) serial na 9
Tookasumi

Jestem świeżo po. Pierwsze odcinki trzymały w napięciu. Hoon podobał mi się od początku. Świetna postać. Jak i sam Jong Suk. <3 Jae Hee, po przemianie strasznie mnie irytowała. Do końca chciałam wierzyć, że to nie jest ona. A przyjaciółka Hoona, to też się zastanawiałam skąd się wzięła. Scena w ostatnim odcinku na moście to porażka jakaś. xD Wiedziałam, że oni przeżyją. Ale scena w windzie mega po prostu. :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones