PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=702252}

Daredevil

7,9 72 137
ocen
7,9 10 1 72137
7,0 14
ocen krytyków
Daredevil
powrót do forum serialu Daredevil

Nie wiem, czemu ale w ostatnich odcinkach, bardzo mu kibicowałem. Rozumiem, że morderca ale smutno było, że przegrał.

ocenił(a) serial na 8

Fisk przegrał? Odnoszę wrażenie ze przegrał tylko tę jedną rundę a z więzienia jeszcze uda mu się zwiać. :P
Nie jestem pewny tylko co do tego czy zobaczymy go już w kolejnych sezonach Daredevila (wiadomo, twórcy pewnie będą woleli zapewnić nam różnorodnych antagonistów.), mam szczerą nadzieję ze tak będzie, ewentualnie można wrzucić go do nowego spider-mana z którym Fisk też miał powiązanie - chociaż nie wiem czy tutaj by to pasowało, bo spider-man będzie kierowany pewnie głównie do młodszego odbiorcy a Fisk jest jednak zbyt ,,impulsywnym typem'' by go tam umieszczać :D

ocenił(a) serial na 7

Szczerze to też go bardzo polubiłam. Mam słabość do czarnych charakterów a w Fisku podobało mi się to jak robił wszystko dla Vanessy, był takim dżentelmenem czy jak to się pisze :D Był taki trochę zagubiony i widać było, że na początku na prawdę zależało mu na mieście. Szczerze to nie był aż tak złą osobą nie licząc tych morderstw, których dokonywał pod wpływem chwili i większość ze względu na kobietę :D

użytkownik usunięty
Sophie96

Właśnie tak samo odebrałem jego postać.

ocenił(a) serial na 8
Sophie96

Sądzę ze Fisk popełniał morderstwa tuż przed poznaniem Vanessy - przecież ten olbrzymi respekt wśród mafiozów nie pojawił się znikąd.

ocenił(a) serial na 7
Asvers

No niby tak ale w tej sytuacji miło było popatrzeć na jego lekką 'przemianę' hah chociaż nie była to główna postać.. Lubiłam go bardziej niż daredevila niestety :/

ocenił(a) serial na 9
Sophie96

Czy ,,dobry człowiek,, handluje żywym towarem (również dziećmi)?, a to właśnie między innymi robił Fisk.

ocenił(a) serial na 7

Ja też.
To sukces Vincenta D'Onofrio.
Uczłowieczył potwora.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones