PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=771383}

Dark

8,2 164 706
ocen
8,2 10 1 164706
7,9 24
oceny krytyków
Dark
powrót do forum serialu Dark

Zmarnowany czas

ocenił(a) serial na 4

Zmarnowany czas. Serial od polowy na przewijaniu coraz szybszym, fabuła płytka, tło muzyczne skopiowane z innych seriali tudziez filmow, przez całe 10 odcinków te same obrazy ten z plakatu to prawie polowa serii, nic ciekawego a własciwie głupota goni głupote a całosc okraszona idiotyzmem. Jesli ktos lubi bajki nie majace nic wspolnego z jakakolwiek dziedzina nauki w ogole z rzeczywistoscia chce stracic czas to moze sie przyjrzec tej produkcja natomiast ogolnie nie polecam :(

neoklasyk

Po przeczytaniu recenzji i ocenach spodziewałam sie nie wiadomo czego a dostałam wydmuszke. I jeszcze jezyk niemiecki którego po prostu nie moge słuchać. Wszystko to takie robione na siłe. Takie wrzucanie róznych rzeczy zeby tylko było dziwnie...no i jakaś TAJEMNICA do odkrycia...Dla mnie nie jest ani dziwnie ani ciekawie ani klimatycznie ani...nijak. Nuda. Chwilami nawet chciało mi sie smiac...np. z tego dziadka powtarzającego "to znowu sie stanie, to znowu sie stanie"...Arrr! Jesli ktos twierdzi ze to jest podobne, ba! nawet lepsze od The Stranger Things to chyba d... ogląda...no sorry. Takie jest moje zdanie nikomu nie będę go narzucać. Juz sie pojawił jakis temat ze "Serial nie dla wszystkich...". Oook...tylko zeby nie było znowu tego co na filmwebie jest niestety standardem. Cos sie nie podoba to...no tak bo podoba sie tylko tym "wybranym" i na wyzszych poziomach pojmowania.

aggama

"I jeszcze jezyk niemiecki którego po prostu nie moge słuchać"

No skąd w niemieckiej produkcji język niemiecki? Zaskoczenie!

ocenił(a) serial na 9
aggama

Można włączyć angielski dubbing.

ocenił(a) serial na 8
aggama

"Jesli ktos twierdzi ze to jest podobne, ba! nawet lepsze od The Stranger Things to chyba d... ogląda"
no właśnie większość ludzi twierdzi że nie jest podobne. A że lepsze to cóż każdy może się wypowiedzieć sam za siebie. To że tobie się nie podoba to TYLKO twoje odczucia a nie fakt że serial jest kiepski. Ja sama ST rzuciłam szybciej niż zaczęłam bo mnie kompletnie nie wciągnęło, wydawało się być zwykłą bajeczką, dla mnie bez klimatu... a Dark niby też bajka ale już całkiem inna, klimat świetny. Język niemiecki też na +, ale ja akurat uwielbiam ten język i mam dość amerykańskich i brytyjskich produkcji, niemiecki świetnie tu pasuje.

użytkownik usunięty
neoklasyk

Gowno w papierku , skusiłlem się ocenami, żałuję. Lepiej było gruche zwalić .

To idź zwalić. Po co marnujesz czas na forum serialu który ci się nie podobał?

ocenił(a) serial na 7
neoklasyk

"Jesli ktos lubi bajki nie majace nic wspolnego z jakakolwiek dziedzina nauki w ogole z rzeczywistoscia", w opisie jest napisane "sci-fi", więc po co oglądać taki serial, skoro rozumiem, że nie lubi się danego gatunku, bo przecież bajki niemające nic wspólnego z jakąkolwiek dziedziną nauki. ;)

ocenił(a) serial na 4
___kejti___

"Jesli ktos lubi bajki nie majace nic wspolnego z jakakolwiek dziedzina nauki w ogole z rzeczywistoscia"

a teraz rozwin skrót po polsku " sci - fi "

dalej nie rozumiesz ?

ocenił(a) serial na 7
neoklasyk

Rozumiem doskonale, ale nie rozumiem dalej po co oglądać filmy/seriale, które jak to ujales nie mają nic wspólnego z rzeczywistością czy nauką a wyraźnie jest napisane sci-fi. I tak, wiem, że sci-fi to gatunek przedstawiający fantastykę naukową. A czy przypadkiem podróże w czasie nie stanowią jakiejś dziedziny naukowej? :) Może za 200 lat bedzie taka mozliwosc i juz nie bedzie to serial stricte sci-fi. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones