Dark
powrót do forum 3 sezonu

Hej, czy ktoś z Was wie, o której jutro premiera? Oraz czy wypuszczą od razu cały sezon? Widzę tylko 3 odcinki. Nie wiem jak było z poprzednimi sezonami, bo nie oglądałam ich w dniach premiery. Ktoś wie? Jarammmm sięęę!

użytkownik usunięty
maya_a

Też się nie mogę doczekać i zastanawia mnie o której 27.06 wypuszczą. Czy to będzie czas amerykański, czy niemiecki? Bo jeśli ten drugi, to nie mam po co iść spać!

maya_a

Podobno 9 lub 10 rano

ocenił(a) serial na 8
Rexus88

Na Netflixie jest już 8 odcinkow

ocenił(a) serial na 10
mcmarv

Super

maya_a

Zgadzam się na Netflixie jest od razu 8 odc. Fajnie, że nie 3ba ileś czekać na nast. odc. :)

ocenił(a) serial na 8
maya_a

premiera została przełozona na 2021 r.
odcinki będą co tydzień, jak sobie niby wyobrażasz, że dadzą wszystkie naraz? xD

ocenił(a) serial na 9
suszyMie

Nie rozumiem tej wypowiedzi. Przecież Netflix niejednokrotnie wypuszczał cały sezon na raz, a ostatni sezon Dark jest już na platformie :)

suszyMie

Nie rozumiem o co Ci chodzi. Pytałam, bo Netflix wypuszcza seriale różnie. Dark trafił od razu w całości i to już wiem, bo było to 2 dni temu, ale np. Better call Soul czy teraz Snowpircer który oglądam są dodawane po jednym odcinku na tydzień. Także nie wiem czy to Twoja niewiedza, złośliwość czy coś innego. Poza tym nie czaję o co Ci chodzi z tym, że premiera w 2021, przecież jak to pisałeś/pisałaś to cały nowy sezon był już na Netflixie.

ocenił(a) serial na 8
maya_a

bzdura, odcinki dodawane są co tydzień

suszyMie

Aha, nie wiem czy chcesz tu wywołać gównoburzę czy o co Ci chodzi, ale jeśli jesteś pewien tego co piszesz, to albo nie masz Netflixa albo żyjemy w innych światach. A jesli to jakaś próba "prowokacji" to muszę przyznać, że skrajnie słaba

ocenił(a) serial na 8
maya_a

jestem pewien.
gdybyś miała oryginalnego netflixa też byś to wiedziała.

suszyMie

Ok, życzę zatem miłego oglądania Dark, na Twoim "oryginalnym Netflixie"

ocenił(a) serial na 8
maya_a

dziękuję, maleńka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones